2733
2734
الان هفته 22بارداری هستم 8روز پیش آزمایشهای اولیه را انجام دادم عدد ویتامین D3 را زده 41 و دکترم هم تو پرونده پزشکیم با رنگ قرمز نوشته عددشو ولی در موردش چیزی نگفت الان که نگاه کردم دیدم که اینو با قرمز نوشته یعنی مشکلیه؟ کمبودشو شنیده بودم خوب نیست ولی زیاد بودنشو نه
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ماهی زیاد میخوری؟
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
2738
خب خیلی تاثییر داره حالا منفی بودنشو نمیدونم عزیزم.اومدی خونه حتما هر روز دوش بگیر تا بیاریش پایین اگه بالا خطر داره
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
رنجشو دیدی؟ واسه من 38 دکترم نگفت زیاده! بهم کلسیترول داده! چیزی که واسه من نوشته، زیره 24 فقر ویتامین دیه، بین 24 تا فکر کنم 75 بوده که کمبوده، بالاتر از این نرماله! واقعا نمیدونم.لطفا نگاه کن تو آزمایشتت بیا بنویس.
خدایا...به داده ات و نداده ات ،شکر. ........که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت.........