2733
2739

بچه ها ازتون میخام در حقم دعا کنین خدا یه فرزند سالم و صالح بهم هدیه بده 💕 

دوسته خوبم واسه سلامتی تودلیم ی صلوات بفرست 🤍🤍گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🐥🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انشاالله بحق الله و بحق علی فرزنددارشی.پارسال دعای من توشب قدر همین بود خداروشکر ب مرادم رسیدم انشاالله روزی شماهم میشه

لطفا برای سلامتی تو راهیم یه صلوات مهمونش کنید. چهارمین کاربری😐بحث نمیکنم چون نمیخوام کاربری مو ازدست بدم نه اینکه حق باتویه.
انشالله به زودی عزیز دلم💙🥹

مرسی عزیزم 

دوسته خوبم واسه سلامتی تودلیم ی صلوات بفرست 🤍🤍گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🐥🤍
2740
عزیزم خدا رادقسمش میدم به حق این شب عزیز و صاحب اون که به حاجت دلت برسی و برات ده تا صلوات و یه حمد ...

مرسی مهربونم 

بله ک میشه  الهی ب حق مولاعلی و اولادش فرزندای سالم و صالح به زودی نصیبت بشه 😍😘

مرسی عزیزم 

برا منم دعا کنید همسری خوب نصیبم بشه ب زودی

انشالله عزیزم 

انشاالله بحق الله و بحق علی فرزنددارشی.پارسال دعای من توشب قدر همین بود خداروشکر ب مرادم رسیدم انشاا ...

اخی خدا حفظش کنه ،مرسی عزیزم 

2706