2737
2739
عنوان

شوهرم دروغای ریز میگه رفته رو اعصابم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 31 پست
خیلی شباهت داریم.  منم نوابم 😃 این اقای شوهر ما هم کلی کبکبه دبدبه داره ولی با این دروغا ادم م ...

خوش بحالت.برو دستای نازنین و زحمت‌کش مادرتو ببوس که پناهته.که همیشه خیالت راحته که یه نفر همیشه به جا هست با آغوش باز پذیرای تو باشه.مادری که بعد خدا دلسوز ترین و محکمترین آدمه.خدا بهشون عمر با عزت و با سلامتی بده.خواهرجون امیدوارم زندگیت اون مسیری رو طی کنه که در نهایت تو و بچه‌هات و خوده شوهرت در بهترین وشادترین حالت ممکن باشید.

خیلی خوشحالم که یه خانوم خوب و مهربون انقدر بهم نزدیکه.باعث دلگرمیه.....

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
خوش بحالت.برو دستای نازنین و زحمت‌کش مادرتو ببوس که پناهته.که همیشه خیالت راحته که یه نفر همیشه به ج ...

عزیزدلم 🥰😘😍 قربون مهر و محبت و صفات و دل مهربون و پاکت که اینقدر  آرزوهای قشنگ برام کردی.  امیدوارم به اندازه دل بزرگ و مهربونت همیشه شاد باشی ♥️ من هیچ وقت توی نینی سایت اینقدر حس خوب نگرفته بودم از یه نفر و بعد تازه فهمیدم اینقدر هم نزدیکیم 🥰 برای منم دلگرمی هست که دوست عزیز و مهربونی نزدیکم هست و اینقدر هم تشابه داریم .😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.