2733
2734
عنوان

مامانایی ک بچه یازده ماهه دارن

35 بازدید | 16 پست
سلام دخترم یازده ماهو دو هفتشه،الان تقریبا دو ماهه مبل و میگیره و بلند میشه و دستشو میگیره به دیوار راه میره وواینکه پله هامون که فرش هستش رو خودش چهار دست و پا میره بالا،اما بدون کمک یه قدمم بر نمیداره؟بچه های شما راه میرن خودشون؟؟ دختر بزرگم توی تولد یک سالگیش کاملا بدون کمک راه میرفت
من به اعجاز دعاهای خود ایمان دارم😊💚🌱..
هر بچه ای توانایی خاص خودشو داره من دختر اولم سیزده ماهگی راه افتاد دومی ده ماهگی
قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توی یکسالگی همین که چند ثانیه بتونه بدون کمک وایسه کافیه تا هجده ماهگی وقت واسه راه رفتن دارن
قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
عزیزم دوتا بجه دوقلو هم شبیه به هم نیستن من دخترم ده ماهشه تازه سینه خیز میره نمیشینه ولی پسر خالم از دخترم کوچیک تره خودشو میگیره که راه بره میشینه

خدايا آن ده ,كه آن به

2740
اما بچه أولم خیلی زود زبون باز کرد اینقدر همه چیش جلو بود که خودمون خیلی بیشتر از سنش ازش توقع داشتیم همه فکر می کردن بزرگتره به نظرم زیادم خوب نیست بچه خیلی جلو باشه
2706