2733
2734
عنوان

گوشم باد گرفته😖😖

6595 بازدید | 56 پست

از دوروز مونده ب عید علایم سرماخوردگی داشتم

و تو عید شدید شد

از همون موقع گوشم کیپ انگار باد بره توش گیر گنه

صداهارو بااون گوش خیلی صعیف میشنوم

کسی اینجور بوده؟

برم دکتر بازم یا خودش رفع میشه؟

اعصابمو خورد کرده ب معنای واقعی

کاربری دوم اینجانب✌🏻اون یکی شناسایی شدم،،،،"فقط میخام خودم باشم،،،"          ((دخترکی شاد درمن ساز امیدواری می نوازد))                                     عکس پروفایل عکس خودمممم نیست!ولی خوشحال میشم کسی برا پروفایلش کپی نکنه😊 ،والا بلا نت پره از این جور عکسا!  ""با عرض معذرت دوست خوبی نیستم درخواست دوستی ارسال نفرمایید""

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جرم نگرفته؟ 

نمیدونم

دکتر که برا سرماخوردگی رفتم چیزی نگفت 

فقط ی قطره داد ک ترکیب انتی بیوتیک و دگزا بود برا گوش

کاربری دوم اینجانب✌🏻اون یکی شناسایی شدم،،،،"فقط میخام خودم باشم،،،"          ((دخترکی شاد درمن ساز امیدواری می نوازد))                                     عکس پروفایل عکس خودمممم نیست!ولی خوشحال میشم کسی برا پروفایلش کپی نکنه😊 ،والا بلا نت پره از این جور عکسا!  ""با عرض معذرت دوست خوبی نیستم درخواست دوستی ارسال نفرمایید""
ادامس نعنا بجو

این روزا همش کندر میجوم ولی هیچی ب هیچی

هرچی دهنمو و دماغ  میبندم باد بیفته تو گوشم اصلا نمیشه

2740
نمیدونم دکتر که برا سرماخوردگی رفتم چیزی نگفت  فقط ی قطره داد ک ترکیب انتی بیوتیک و دگزا بود ...

برو متخصص گوش و اینا

منم رفتم گفت جرم گرفته شست و شو داد 

گوشم تا صدای فین فین پشه رو هم میشنید 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
باید بری دکتر

برم ویزیت بدم بازم یعنی😕

منتظرم دورانش بگذره ولی انگار نمیشه 

دوبار حین سرماخوردگی دکتر رفتم ولی الان یکم بهترم بازم گوشم باز نشد

برو متخصص گوش و اینا منم رفتم گفت جرم گرفته شست و شو داد  گوشم تا صدای فین فین پشه رو هم میشن ...

بعد سرماخوردگی اینجور شدی؟

این گوش سمت راستم انگار کر شده کلا😭

این روزا همش کندر میجوم ولی هیچی ب هیچی هرچی دهنمو و دماغ  میبندم باد بیفته تو گوشم اصلا نمیشه

خمیازه بکش مدام اثر نداشت قطره گوش بریز یا دکتر برو

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
بعد سرماخوردگی اینجور شدی؟ این گوش سمت راستم انگار کر شده کلا😭

نه 

منم مث تو کر شده بودم همینه 

حس گرفتگی هوا و اینا داره 

طوری نیس نترس

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
بعد سرماخوردگی اینجور شدی؟ این گوش سمت راستم انگار کر شده کلا😭

منو پسرمم سرما خوردیم  گوشامون سنگین شد ولی با بهبودی اونم  خوب شد دیگه انگار عوارض ویروس جدیده

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
2706