2737
2734
سلام به همگی
قبلش معذرت میخوام از سوالی که میپرسم و ممنون میشم که راهنماییم کنید
من ماه اوله میخوام اقدام کنم به بارداری راستش میخواستم چند ماه دیگه اقدام کنم ولی یهو به این نتیجه رسیدیم که از همین ماه شروع کنیم. برای همین تجربه ای توی حساب کردن زمان تخمک گذاری و اینکه کی برای اقدام مناسبه ندارم.
ببخشید که اینو میگم من جمع دو هفته پیش یعنی 16 مهر پریودم تموم شد حالا به نظرتون کیا اگه رابطه داشته باشم احتمال بارداریم زیاده. یعنی روز تخمک گذاریم کی هست ؟ و اینکه تا چند روز قبل و بعدش شانس بارداری دارم؟
سلام مهگل جان با چند روش می تونی زمان تخمک گذاریتو مشخص کنی........ اول اینکه باید ببینی پریودت منظمه یا نه اگه منظم بود از اولین روز چهارده روز حساب کنی و از روز چهاردهم میشه تخمک گذاریتن که به اول و آخرش سه روز باید اضافه کنی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم اگه پری هات منظمه. معمولاً 14 روز قبل از تاریخ شروع پری جدید روز تخمک گذاری هست. یعنی معمولاً در وسط سیکل ماهانه... که اون روز و 2.3 روز قبل و 2.3 روز بعد حداکثر زمان مناسب برای بارداریه.

2740