2733
2739
عنوان

ﻟﻨﺰ ﻃﻮﺳﯽ ﯾﺎ ﺁﺑﯽ ﺗﯿﺮﻩ ؟

104 بازدید | 10 پست
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
رنگهای جدید رو دیدی؟؟؟طوسی ایس مثلا خیلی نازه
"دلم گرفته است" نه این ک کسی کاری کرده باشد نه.........من انقدر ادم گریز شده ام ک کسی کارش ب اطراف من هم نمیرسد.......دلم گرفته است ک انچه هستم را نمیفهمند.......و انچه هستند را میپذیرم......و دنیا هم ب رویش نمیاورد این تناقض را.......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ابی تیره خیلی مصنوعیه
"دلم گرفته است" نه این ک کسی کاری کرده باشد نه.........من انقدر ادم گریز شده ام ک کسی کارش ب اطراف من هم نمیرسد.......دلم گرفته است ک انچه هستم را نمیفهمند.......و انچه هستند را میپذیرم......و دنیا هم ب رویش نمیاورد این تناقض را.......
2742
ﻃﻮﺳﯽ ﺭﻭﺷﻦ ﯾﺎ ﺗﯿﺮﻩ ؟
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﺁﺑﯽ ﺗﯿﺮﻩ ﻃﺒﯿﻌﺘﯽ ﺗﺮﻩ !!
2740