2737
2734
عنوان

همسایه روانی

1392 بازدید | 37 پست

همسایه بالاییمون چندروز پیش از خونه ش صدای کتک کاری میومد درو باز کردم دیدم داره زنشو میزنه صداش میومد زنه التماس میکرد میگفت گوشیمو بدین درو باز کنین برم رفتم درشونو زدم گفتم زنگ میزنم پلیس بابای پسره گفت این زنه خرابه و فلان گفتم به من ربطی نداره ولش کنین بره وگرنه زنگ میرنم پلیس گفت باشه ردش میکنم بعد چنددقیقه زنه رو از پنجره دم در دیدم ولی دست و پام داشت میلرزید. حالا شوهرم میگه شر میشه برامون ولی خب اگه زنه رو میکشت و تنها شانسش من بودم چی؟ به مدیر ساختمون هم اطلاع دادم گفت باهاش حرف نزنید اعتیاد داره و اینا. حالا من استرس گرفتم نکنه بخواد اذیتمون کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین کارو کردی واقعا ازت ممنونم ک کمکش کردی ♡ ، یه زن هرکاریم بکنه کسی حق نداره بزنتش یا حتی بدتر بکشتش ! 

اگه هم مشکلی براتون ایجاد کرد سریع زنگ بزنید پلیس 

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
2731

فکر نکنم وقتی از پلیس ترسیده ولش کرده یعنی کلا از پلیس می‌ترسه پس با شما هم کاری نداره. ولی آفرین به شجاعت و غیرتتون

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
بهترین کارو کردی واقعا ازت ممنونم ک کمکش کردی ♡ ، یه زن هرکاریم بکنه کسی حق نداره بزنتش یا حتی بدتر ...

مرسی ولی همه دارن بهم میگن اشتباه کردی باید ناشناس زنگ میزدی  پلیس ولی هول شده بودم میترسیدم دیر بشه خیلی صداهای بدی نیومد 

فکر نکنم وقتی از پلیس ترسیده ولش کرده یعنی کلا از پلیس می‌ترسه پس با شما هم کاری نداره. ولی آفرین به ...

ممنونم ولی کاش هول نمیشدم و نمیرفتم در خونشون همون موقع ناشناس زنگ میزدم پلیس میومد 

2738
مرسی ولی همه دارن بهم میگن اشتباه کردی باید ناشناس زنگ میزدی  پلیس ولی هول شده بودم میترسیدم دی ...

ولی ممکن بود تا زمانی ک پلیس برسه اون خانم یه مشکل جدیی براش پیش میومد ، واقعا میگم بهترین کاری ک تو اون موقع میتونستی رو کردی 💙

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
مرسی ولی همه دارن بهم میگن اشتباه کردی باید ناشناس زنگ میزدی  پلیس ولی هول شده بودم میترسیدم دی ...

خوب کاری کردی هیچوقت به خشونت خانگی بی اعتنا نباش 

مامان من یه همسایه داره اصلا خانمه انگار ضعف اعصابی چیزی داره همش صدای کتکاری با بچه هاش میومد قشنگ دوسه روز یکبار دیگه  ابان ماه گذشته  بود بچشو چنان کتک میزد برای دیکته اونم بچه هشت ساله که توخونه ویلایی تا داخل اشپزخونه ما صدای جیغ والتماس بچه میومد!!!!!!!مام زنگ زدیم اورژانس اجتماعی هم ون اومد هم حدود بیست دقیقه  بعد اومدن ون نمیدونم چرا   یه گشت موتوری پلیس اومد دیگه همون شدا خداروشکر دیگه قطع شد یا حداقل دیگه صدای کتکاری و گریه نمیاد

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
خوب کاری کردی هیچوقت به خشونت خانگی بی اعتنا نباش  مامان من یه همسایه داره اصلا خانمه انگار ضع ...

وای صدای بچه بشنوم میمیرم مطمئنم. تو نینیسایتم نیخونم یکی بچه شو زده بخدا دلم میخواد برم بکشمس 

ما هم همسایه پایینیمون با زن و بچه ش دعوا میکنه و حرفای خیلی رکیک بهشون میزنه تمام این یک سال و خورده ای رو تحمل کردیم

چند شب پیش پسرم رفت در خونه ش باهاش دعوا کرد 

که چرا دعوا میکنی و صدات بالا میاد و این حرفا رو میزنی ؟

دیگه از اون روز دعوا نمیکنند ، خونه ما سه طبقه ست من طبقه وسط و صاحبخونه طبقه سومه 

وای صدای بچه بشنوم میمیرم مطمئنم. تو نینیسایتم نیخونم یکی بچه شو زده بخدا دلم میخواد برم بکشمس 

حالا یه پدرمادری سالی یکبار جوش بیارن دوتا داد بزنن یه چیزی این قشنگ دوروز یکبار یا سه روز یکبار دیوونه میشد!!!!! 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
2706