2733
2739
در مورد پولی که خوده خانم دکتر میگیره سوال داشتم
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
عزیزم دیگه زیرمیزی نمیگیرن دکترا
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
من پیش دکتر الهام ۷ برادران بیمارستان سینا زایمان کردم به خودش هیچی ندادیم فقط ببمارستان پول دادیم.
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
کلا زیر میزی رو برداشتند شما میتونی باز از خوده دکترتون بپرسید.
نه اشکال نداره یه جوری قشنگ بپرس
2738
انشاالله عزیزم
انشاالله نی نیت به سلامتی به دنیا بیاد.و زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه.
سلام...بنظر من دکترای ما امروزه طبابت نمیکنن..تجارت و بازریابی میکنن...هرزگاهی که فکر میکنم میبینم که گاهی وقتا آدما از سر نداری از هم سواستفاده میکنن ولی دیگه از قشر پزشکان که هم تحصیلکرده و هم از نظر مالی بی نیاز هستن بعید ...ولی من واس بچه دار شدن دکترای زیادی رفتم و دکتری که وجدان کاری داشته باشه و خودشو به مریض ترجیح نده خییییلی اندک شمارمن...
خانم دکتر فتوحی من کارشونو دیدم علم بروز نداره...ی کار روتین که بقیه انجام میدن..جدیدا باب شده که حتی اگه مشکل نداری سریع لاپاراسکوپی رو پیشنهاد میدن..خدا قسمت نکنه که ادما بیمار بشن وگرنه ی گنج باید داشته باشی که فقط دکترارو سیراب کنی و آخر کار هم هیچ....