2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=283812154]تهران؟ نه خوب نیست افراطی سخت میگیرن بیچاره میشی [/QUO آره ولی قبول شدنش تو ک ...

عزیزم وقتی رفتی از شدت سختگیری ها یه ادم استرسی و افسرده شدی فقط شانس بیاری کارت به بیمارستان نرسه قبولی کنکور پیشکش 

2731
عزیزم وقتی رفتی از شدت سختگیری ها یه ادم استرسی و افسرده شدی فقط شانس بیاری کارت به بیمارستان نرسه ق ...

آره می‌دونم 😢

عزیزم شما خودت اونجا تحصیل کردی؟

من خیلی سال پیش علوی میرفتم، الان منحل شده 

ولی کلاً پشیمونم چرا رفتم 

خیلی سخت گیری میکردن تو درس، که البته چون درسم خوب بود برام سخت نبود.. ولی ساعتش زیاد بود.‌

یادمه تا چهار بعد از ظهر مدرسه بودیم، خودمون ناهار می‌بردیم و ساعت ناهار داشتیم.

وقتی برمیگشتم خونه جنازه بودم... مجبور شدم باشگاهمو کنسل کنم!

الان که فکر میکنم میگم کاش یه مدرسه عادی میرفتم و ساعت دوازده تعطیل میشدم عوضش باشگاه میرفتم و الان بدن سالم‌تری داشتم. 

کلاس زبانم هم به خاطر همون ساعت طولانی مدرسه کنسل شد... 

میدونستم دوتا زبان خارجی یاد بگیرم تو اون تایم! 

خلاصه خسران بزرگی بود

تو الان همون گذشته ای هستی که فردا حسرت از دست دادنش را میخوری 💚 
من خیلی سال پیش علوی میرفتم، الان منحل شده  ولی کلاً پشیمونم چرا رفتم  خیلی سخت گیری میک ...

دقیقااا منم همینو میگم 

من با اینکه مدرسه معمولی رفتم و سخت گیری انچنانی نبود بازم خیلی استرس داشتم و شده بودم یه ادم استرسی زودرنج 

2738
من خیلی سال پیش علوی میرفتم، الان منحل شده  ولی کلاً پشیمونم چرا رفتم  خیلی سخت گیری میک ...

آره می‌دونم ولی الان آمار مدارس دولتی خیلی پایینه و اصلا نمیشه تو مدارس دولتی درس بخونی معلم هاشم خوب نیستن ... الان شما خودتون رشته مدنظرتون قبول شدید؟

آره می‌دونم ولی الان آمار مدارس دولتی خیلی پایینه و اصلا نمیشه تو مدارس دولتی درس بخونی معلم هاشم خو ...

من ریاضی خوندم و شاگرد اول هم بودم ولی به خاطر هدفم تغییر رشته دادم غیرحضوری رشته مدنظرمو خوندم و توی کنکور رتبه دو رقمی شدم😐🙄 اونجا بود که فهمیدم چقدر عمرم تو مدرسه تلف شده

تو الان همون گذشته ای هستی که فردا حسرت از دست دادنش را میخوری 💚 

سلام

من دانش امروز روشنگران توي پايه ي يازدهم رياضي اونجوري كه ميگن نيست

شايد از لاحظ درسي سطحه خيلي باشه ولي يه جاش بچه ها توي كنكور موفقن 

از ويژگيهاي خربش ازمون قلمچيه ( امروز داشتيم )

توي پايه ي يازدهم حجم تكاليف و امتحانات خيلي زياده ولي اونجوري نيست كه افسردگي بگيري 

رابطه ي بين بچه ها توي مدرسه خيلي نزديكه و همين شاد بودنمون باهم باعث ميشه همه چيز رو فراموش كني

فقط بايد به برنامه ي مشاور عمل كني يا اينكه مشاور كمكت ميكنه كه براي خودت برنامه ريزي كني 

معلم هاش كلا قوين و خيلي تست زده ميشه و به عنوان تكليف تست هاي ماز پلكان قلمچي و … زده ميشه و مدرسه از لحاء علمي خيليبالاعه

اوليش سخته واي بعدش سطح درسيت بالاتر مياد 

مدرسه علوی که الان هست افتضاحه اگه پول تو جوب میخوایین بریزید برید علوی 

نمیدونین چه کادر افتضاحی داره مخصوصا شعبه شرقش که هر چی کم میارن و گند بالا میاره تو شعب دبگه میفرستنش اینجا

نه  ولی میدونم چه خبره  مورد زیاد دیدم که طرف ببخشید دور از جونت دیوانه شده تیک عصبی گرف ...

واقعا این حرفا چطوری به ذهنتون میرسه دختر من روشنگران درس میخونه برنامه ریزی مشاورین انقدر دقیق و منطقیه که بچه ای که اهل برنامه ریزی باشه به هیچ وجه تحت فشار قرار نمیگیره ضمنا هرچند وقت. یکبار اردوهای بسیار شاد دارن جو مدرسه بسیار شاد هست و بچه ها روحیه خوبی دارن

سلام من دانش امروز روشنگران توي پايه ي يازدهم رياضي اونجوري كه ميگن نيست شايد از لاحظ درسي سطحه خي ...

موفق و موید باشی عزیزم بله کاملا درسته دختر منم روشنگران دوره اول هستش  روشنگران انقدر خوبه که دخترم فرزانگان ۲ قبول شد ولی روشنگران رو انتخاب کرد و هم خودش و‌هم ما خیلی راضی هستیم 

2706