2733
2734
عنوان

شکم مامانای دوقلو

1969 بازدید | 15 پست

خانوما من هفده هفته هستم

دوقلو دارم

ولی شکم ندارم

راستش نگرانم

با توجه به اینکه دو قلو هست شکمم باید نسبت به سن بارداریم خیلی بزرگ‌تر باشه

میترسم که نکنه نی نی هام رشد خوبی نداشته باشن😩

پسرام پر کشیدن و رفتن پیش خدا، تلخی این غم تا قیام قیامت رو قلبم موند

اجیل بخور 

سیرابی

بستنی

کباب

اینا وزن میده ب نی نی هات

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اجیل بخور  سیرابی بستنی کباب اینا وزن میده ب نی نی هات

بنظرتون تو هفده هفته حسابی باید شکم داشته باشم؟ با توجه به اینکه دوقلو دارم؟

2731

گلم شکم نشون دهنده اینکه بچه وزن گرفته یا نه نیست سونو آنومالی که رفتی وزن بچه هات هم میزنه اگه خیلی کم باشه بهت میگه معمولا باید ۳۰۰گرم تا ۳۵۰ گرم باشن 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»
ویارت چطور بود؟ سونو انومالی بری اگه مشکلی باشه دکتر می گه نگران نباش

تا سه ماهگی پنج کیلو کم کردم

استفراغ هاس شدید داشتم

الان یک ماهه خوب شدم و سه کیلو اضافه کردم

من چون ای وی اف هستم سلفری هم دادم

2738
بنظرتون تو هفده هفته حسابی باید شکم داشته باشم؟ با توجه به اینکه دوقلو دارم؟

نه عزیزم فکر نکنم ربط داشته باشه

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

خواهر من دو قلو بود شکمش از خواهرای دیگم که تک قلو بودن خیلللی کوچیکتر بود...همش حرص می‌خورد بچه هام کوچیکن...ولی خیلی هم ریزه میزه نبودن پسرش دو کیلو و ۱۴۰ بود دخترش ۲کیلو اگه اشتباه نکنم...برای این‌چیزها حرص نخور بزرگ میشن...طبیعیه که دو قلو ها یه مقدار کوچیکتر باشن

2706