2733
2739
عنوان

ضد تعريق خوب

801 بازدید | 13 پست

تازگي يه كرم ضد تعريق خريدم كلي هم پولش دادم اما متاسفانه زير بغلم پر جوش شده ،اتفاقا چقد هم به فروشنده تاكيد كردم كه توش نبايد زينك باشه اون هم گفت درصدش كم هست،لعنت به جنس ايراني

آینا عامل بیمارین

یسعی کن با دستمال نم پاک کنی اونجا رو 

مثلن هر وقت دستشویی میری 

برا بحث نیومدیم،انشاالله برای رضای خدا.جواب ابلهان خاموشی. من آنچه شرط بلاغست با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در هر حالی خدا رو فراموش نکنیم ، برای خوشنودی خدای مهربون کار کنیم ، نه برا دل خودمون و نه برای دل دیگران. که این است آخر عرفان .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کرم ضدعرق کلیون بخرخیلی خوبه ایتالیاییه

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
2742
آینا عامل بیمارین یسعی کن با دستمال نم پاک کنی اونجا رو  مثلن هر وقت دستشویی میری

اي واي اگه بدوني چي كشيدم نه يكي نه دوتا ريخته زير بغلم جوش زيرپوستي دردناك بزرگ هر دوتا دستام

كرم ضد تعريق بوردون مال خودمه افتضاحه ،ميترسم همه كرم ها توشون زينك باشه

ترکیباتشوبخون کلیون برندشناخته شدس

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
اي واي اگه بدوني چي كشيدم نه يكي نه دوتا ريخته زير بغلم جوش زيرپوستي دردناك بزرگ هر دوتا دستام

روایت داریم  که مفهومش اینه 

اصلش یادم رفته 

که میفرمایند: با آب 

(حمام رفتن و شستشو)بوی خوش رو ایجاد کنید 

این ادکلن ها و فلان و ..

اصلا معلوم نیس با چی درست شدن

برا بحث نیومدیم،انشاالله برای رضای خدا.جواب ابلهان خاموشی. من آنچه شرط بلاغست با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در هر حالی خدا رو فراموش نکنیم ، برای خوشنودی خدای مهربون کار کنیم ، نه برا دل خودمون و نه برای دل دیگران. که این است آخر عرفان .
2738

من چند سالیه جوش شیرین رو با آب خمیری میکنم جلوی تعریق رو نمیگیره ولی تا یه هفته زیربغلت بو نمیده چون جلوی رشد میکروب میگیره کااامل. خیییلی راحت شدم

دانشجوی پزشکی ام، اینجام تا نظرات مختلف رو ببینیم و بحث کنیم. با افتخار مذهبی و معتقد♥️♥️
خمير زير بغلت ميزني ؟تا چقد ميزاري بعد ميشوري؟

هیچوقت نمیشورم، یه ذره جوش شیرینو با یکی دوقطره اب خیس میکنم بعدحموم میچسبونم زیر بغلم همونجا میمونه و باعث ضدعفونی میشه و بوی عرق هم نمیدی تا روزها

دانشجوی پزشکی ام، اینجام تا نظرات مختلف رو ببینیم و بحث کنیم. با افتخار مذهبی و معتقد♥️♥️