2733
2734
سلام عزیزان . جوجوی من تازه امروز رفته تو 14 هفته ولی خیلی میترسم همش دوست دارم برم سونو ببینم که هست یانه آخه من مهرماه یک سقط داشتم تو 11-12 هفته دیگه رشد نکرده بود . الآن برای این جوجویم می ترسم خدای نکرده ... تو هفته 13-14 جنین اصلاً حس میشه یا من خیلی انتظارم ازش زیاده یکمی راهنماییم می کنید ؟
مامان مهربون من 3 هفته پیش 14 هفته بودم! اما چون خودم همیشه احساس شما رو دارم می نویسم. نگران نباش. الان که خیلی زوده تکوناش رو احساس منی. منم تازگیا خیــــــــــــــــــلی نامحسوس اگه خیلی دقت کنم می فهمم.
نترس ، خدای نکرده اگه مشکلی باشه که اونم دیگه با این سن بارداری، بی علائم نیست. به چیزای خوب فکر کن
ثنا جان ممنونتم که وقت گذاشتی معلومه که سرکاری انقدر زود بیدار شدی درسته ؟ من سرکارم همیشه ام می شینم ولی نمی دونم برای جوجوم ضرر داره یا نه راستی دکترم بهم آسپرین داده نمی دونی برای چیه ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بله عزیزم کارمندم. اصلاً به این چیزا فکر نکن. بعضی وقتا پاشو راه برو و اگه نمازخونه دارین هر 2-3 ساعت یه کم دراز بکش.
به منم آسپیرین داد. ممکنه یا پرخونی داشتی یا فشارخون. که با آسپیرین خوب میشه و در ضمن آسپیرین چون یه کم خون را رقیق می کنه باعث می شه خون از جفت بهتر به نوزاد منتقل بشه. خیلیم خوبه و باعث رشد بچه میشه ولی همون قدر که دکتر گفته بخور.همه چی آرومه مامان خانوم
مامان پندار جان من 13 هفته و خورده ای هستم. من هیچی از حرکتهاش حس نمیکنم.در مورد هفته به هفته هم گاهی کوچکتره گاهی بزرگتر. اصلا هم نگران نباش بقیه خانمها هم که این تجربه رو نداشتن بازم هیچی از بچه هاشون نمیدونن و اونها هم نگرانن پس عادیه
لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
2740
آره من به اون قسمت سرمیزنم ولی اینو بدون چون سیستمهای بدنی باهم فرق میکنه حتما نباید هرچی اونجا نوشته دقیقا برای ما هم همونجوری باشه

سخت نگیر وبدون استرس بارداریتو ادامه بده ادم وقتی رو چیزی تمرکز وزوم کنه استرسش بالا میره و نقاط ضعفی که توش پیدا میکنه زیاد میشه هرروز به جنینت آیته الکرسی بخون وبسپرش به خدا اون بهتر از هرکسی میتونی نگهدار نینیت باشه وانشاالله که سالم بدنیا میاد نمیخواد سخت بگیریه و رو همه چی ریز بشی
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
فدات عزیزم راستی من خیلی زود وزن می گیریم خیلی چاق و گنده شدم فکر کنم تا آخر زایمان 100کیلو بشم نمیدونم بعد که نی نی بیاد چطوری می خوام لاغر بشم باز . شماها هم اینجوری هستید یا نه ؟
من که سر اولیم ده دوازده کیلو اضافه وزن گرفتم تا اخر بارداری و همونجوری هم موندم تا الان که دومی داره میاد الان که هفته 15 هستم خدارو شکر اضافه وزن پیدا نکردم ولی شکمم بزرگ شده من سر اولی ویار نداشتم دورازجون مثل گاو میخوردم ولی سر این خیلی حالت تهوع دارم و کمتر میتونم بخورم بهمین خاطر هنوز چاق نشدم ولی خدا به دادم برسه اگه سراینم ده کیلو اضافه وزن بگیرم میشم 80 کیلووووووووو
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر

سلام من هفته پیش سونو nt بودم خدا روشکر همه چیزش خوب بود فقط طول سرویکس ام 30بود گفت باید نزدیکی نداشته باشم استراحت داشته باشم وپله بالا پایین نشم زیاد شما که 37خیلی خوبه جایی نگرانی نداره

2706