2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
گلم اول به فکر درمان جوش باش پوستت خشکه ؟ کلا ابرسان نمیزنی 

من آبرسان نوروا میزدم اما دیگه نیستش

پوستم معمولیه نه خشکه نه چرب 

بعضی وقتا جوش میزنم که اعصابمو بهم میریزه 😒

من آبرسان نوروا میزدم اما دیگه نیستش پوستم معمولیه نه خشکه نه چرب  بعضی وقتا جوش میزنم که اعص ...

علت جوشت هورمونی که نیست؟؟

سفیر سلامتی هستم خوشحال میشم بتونم کمکت کنم، یک قدم تا رسیدن به زیبایی و سلامتی🥰🥰🥰🥰🥰🥰 
2738
نه آزمایشم دادم مشکلی نداشتم نمیدونم چرا اینجوری میشه

بهتره ازمایش بدی چون اگر خدایی نکرده مشکل هورمونی داشته باشی هر چقدر محصول با کیفیت استفاده کنی تاثیر نداره 

اگر با گرمیجات جوش میزنی لایف استایلت رو درست کن روبالشتی رو همیشه تمیز نگه دار

موهات که چرب نیست ؟؟

سفیر سلامتی هستم خوشحال میشم بتونم کمکت کنم، یک قدم تا رسیدن به زیبایی و سلامتی🥰🥰🥰🥰🥰🥰 
بهتره ازمایش بدی چون اگر خدایی نکرده مشکل هورمونی داشته باشی هر چقدر محصول با کیفیت استفاده کنی تاثی ...

نه آزمایش دادم قبل عید مشکلی نبوده

نه موهامم معمولیه 

نه آزمایش دادم قبل عید مشکلی نبوده نه موهامم معمولیه 

خب خداروشکر 

پس روتین مناسب پوستت و کرم ضد جوش رو استفاده کن حتما نتیجه میگیری 

محصولات با کیفیت و تایید شده هم میتونم بهت پیشنهاد بدم 

مرسی عزیزم  هم ضد لک هم آبرسان خوب بهم بگو

حتما عزیزم بهتون توضیح میدم ولی گلم اولویت با جوش هست اول جوشت رو درمان کن بعد ضد لک استفاده کن که میتونی لایه برداری کنی 

2706