2733
2739
عنوان

حرص و جوش چقدر رو جنین تاثیر میذاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 31 پست

تاثیر صددرصدی برای من داشت بارداری اولم که حرص خوردم ودعوا داشتیم بچم کولیکی و عصبی و گریه و دومی که همیشه شاد بودم بچه آروم وخوب وشاداب

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
اخه میگن مادر آروم باشه بچه کولیک نمیگیره

کولیک بخاطر ناسازگاری روده با شیر وعدم تکامل کافی و....هست 

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من سراولی 8ماه دعوا و گریه تو خونم بود ولی پسرم به شدت آروووووم بود تا دوسالگی نفهمیدیم چطور بزرگ شد ولی قرآن زیاد میخوندم. ولی یکماه زودتر بدنیا اومد نمیدونم تاثیر اون حرص وجوشا بود یانه

گر نگهدار من آن است که من میدانم، شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد!!
2738
من پدرم به رحمت خدا رفتن توی بارداری یه صاحب خونه بی اعصاب داشتم هی در میزد بارداری ‌که باش چرا راه ...

الانم هنوز اونجایید؟

ایشالا خدا ی خونه ۲۰۰ متری قسمتتون کنه قشنگم

#پزشک-آینده  اگر اطلاعاتی درباره مهاجرت تحصیلی و بورسه و.. به ترکیه داشتید خوشحالم میشم بگید🌱تایپک های قبل برای من نیست😂👐🏻

من خودمم خیلی سر بارداریم حرص خوردم خدا رحم کنه فقط

ولی دو سه نفرو دیدم بیخیال فقط خوردنو خوابیدن از دیوار صدا درمیاد ولی از بچشون نه

دو نفرم دیدم کلی حرص خوردن تا صبح بچشون یه نفس گریه میکرد

سعی کن دائم دستتو بذاری رو شکمت سوره عصر بخونی

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍

اعصاب جنین توی ۷ ماه بارداری تشکیل میشه ولی درکل خیلی تاثیر داره منم باردارم ۸ ماهمه با شوهرم چند بار بحث کردیم اعصبی شدم گریه کردم ولی خیلی پشیمونم همش میگم کاش بحث نمیکردم گریه نمیکدم دعا میکنم این دوماه حداقل دیگ گریه نکنم بحثی تو خونمون نباش بخوشی زایمان کنم انشالله همه مامانای باردار سالم بدنیا بیارن بچه شاد سرحال اروم منم همینطور اونایی ک ندارن هم انشالله خدا بهشون یه نی نی سالم ناز نصیبشون کنه آمین

من سراولی 8ماه دعوا و گریه تو خونم بود ولی پسرم به شدت آروووووم بود تا دوسالگی نفهمیدیم چطور بزرگ شد ...

ینی تو ۸ ماه زایمان کردی هفته چندم بودی عزیزم ؟ 

واینک بچه تو دستگاه موند چجوری شد میشه بگین ؟ 

بچه اولتون الان آروم شده؟

آره شکر خدا دخترم الان خیلی بهتر شده بچه ی خوبیه

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
ینی تو ۸ ماه زایمان کردی هفته چندم بودی عزیزم ؟  واینک بچه تو دستگاه موند چجوری شد میشه بگین ؟ ...

35هفته و 3روز زایمان کردم کیسه آبم ترکید تو خواب. بچه دستگاه نرفت ریه هاش کامل بودن چون آمپول بتامتازون زده بودم ولی بجاش قند بچه پایین بود کلی باهاش درگیر بودیم تا روبه راه شد

گر نگهدار من آن است که من میدانم، شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد!!
2706