2737
2734
عنوان

برس حرارتی برا موی لخت خوبه

73 بازدید | 6 پست

من موهام صاف و لخت و نازکه برس قشنگ موهارو لخت شلاقی میکنه یا نه؟؟ 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

حرارت برای مو ضرر  داره منم میخواستم بخرم ولی فکرشو کردم گفتم نمی ارزه این چهارتا شوید موهم که دارم‌با حرارت داغونش کنم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
حرارت برای مو ضرر  داره منم میخواستم بخرم ولی فکرشو کردم گفتم نمی ارزه این چهارتا شوید موهم که ...

دائم استفاده نمیکنم میخوام بدونم اتو مو بهتره یا برس

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دائم استفاده نمیکنم میخوام بدونم اتو مو بهتره یا برس

استفاده نکردم 

ولی خیلی بلاگرا این برسارو تبلیغ میکنن

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2742
استفاده نکردم  ولی خیلی بلاگرا این برسارو تبلیغ میکنن

اونا هرچیزیو تبلیغ میکنن😅

من دارم خوبه ولی لخت و شلاقی نمیکنه و قابل مقایسه با اتو نیست

ممنون عزیزم