2733
2739
اگه تهرانی هستی برو پاساژ قائم تجریش اونجا لنزهای طبیعی و عالی داره
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خخ چه جالب قبلا هم همچین تاپیکس زدی و همینارو گفتم من مارکایی معمولی مثل آرین و ... هم مصرف کردم اونا خیلی تغییر رنگشون کمه اما چشم رو درشتتر میکنن منتها حواست باشه ک لنز یه بار مصرف یا یکروزه نگیره حداقل فصلی و ماهانه بخری ولی فرشلوک رو از جای معتبر بخری تو قیمت پایینا عالیه
2740
لوتوسم ماکسیما مارکیه ک لنزای کپی میزنه مثلا پرلا اصلش ماله سولکو هست و ماکسیما کپی پرلا رو زده ک ارزونتر از مارک اصلیه به نظر من مارک بلا و سولکو لنزاش واقعا قشنگه رنگ روشن هم داره طبیعی هم داره خودت باید ببینی و انتخاب کنی