2733
2734

😂😂هرسری عقب انداختم بی بی ک زدم عصرش پری شدم اقا الان ۱۰ روزه عقب انداختم هیچ علائمی ندارم ب جز سفتی سینه ی حس شیشمی بیا بگو باردارم یا نه😂از لج بخدا بی بی نمیزنم میزنم منفی میشه زورم میاد

یه بی بی بزن دقیق تر بهت میگه 

خب ده روزه عقب انداختی منتظری حس ششم بگه اره حامله ای؟؟خب برو تست بده خلاص شوووووو

حامله ای 🤗🤗🤣🤣😉😉😉😉

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
یه بی بی بزن دقیق تر بهت میگه  خب ده روزه عقب انداختی منتظری حس ششم بگه اره حامله ای؟؟خب برو ت ...

😂😂😂😂اخه بخدا میزنم منفی میشه زورم میاد میگم بزار حداقل نزنم پریود شم 😂

ولی حس میکنم حامله باشم چقد استرس داره😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😂😂😂😂اخه بخدا میزنم منفی میشه زورم میاد میگم بزار حداقل نزنم پریود شم 😂 ولی حس میکنم حامله باشم ...

هنوز اول راهی خواهر خوش خوشانتهههه 

بزار بیاددددد قشنگ زیر و زبرت میکنه حالت جا میاد 🤣🤣😅😅🤫🤫🤫

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
2731