2733
2739
عنوان

من امروز رفتم سونوگرافی

1707 بازدید | 40 پست
Fetal pole,yolk sac دیده نشد،ساک حاملگی با میانگین قطر 10میلیمتر مطابق 5هفته و 3روز روئت شد.... اینا یعنی چی.... دکتر گفت 3هفته بعد دوباره بیا
زندگی جیره مختصری است … مثل یک فنجان چـــــــــــــــای … و کنارش عشـــــــق است … مثل یک حبــــــــه قند … زندگی را با عشـــــــق، نوش جان بایـــــد کـرد …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گفت جنین دیده نشد،گفتم طبیعیه،گفت آره.
زندگی جیره مختصری است … مثل یک فنجان چـــــــــــــــای … و کنارش عشـــــــق است … مثل یک حبــــــــه قند … زندگی را با عشـــــــق، نوش جان بایـــــد کـرد …
رو شکم،ماما گفته بود 6هفته رو تموم کردم ولی دکترسونوگرافی گفت 5هفتته
آره عزیزم منم همینجوری بودم تو سونو رو شکم چون بچه خیلی کوچیکه دیده نمیشه باید چند هفته صبر کنی تا بزرگتر بشه البته من چون مشکوک بودن برام واژینال انجام دادن جنین و دیدن
💓💓💓💓💓💓💓💖💗💝💟❤💓
2740
بچه ها من استرس گرفتم ممکنه تو این وضعیت جنین تشکیل نشه
عزیزم جنینت ریزه بعد هفته 7 دیده میشه
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
دکتر گفت سه هفته دیگه بیا نمیدونم چرا ته دام حس بدی دارم،باذوق و شوق منتظر شنیدن صدای قلبش بودم
اصلا خودتو نگران نکن این حرفای دکترا که جدیدن یاد گرفتن میگن ساک پوچه همش مزخرفه دوستم تو سونو جنینو ندیدن گفتن برو کورتاژ رفت انجام داد بعدش مدارکشو برد پیش کس دیگه بهش گفت حتی تو هفته هشتمم پیش میاد جنین قلب نداشته باشه اصلا مهم نیست و باید صبر کرد شما هم نباید کورتاژ میکردی نی نی تو ساک بودو سالم الان ده ساله هر کاری میکنه باردار نمیشه
💓💓💓💓💓💓💓💖💗💝💟❤💓
اووووه من تو هفته هشتم صدای قلبشو نشنیدم فقط با سونو رنگی میشد ضربانشو دید تا زه به دکترم گفتم میخوام صداشو بشنوم برام گذاشت فقط یه چیزی شبیه خش بود دکترم خندید گفت دختر خوب بچه ات اندازه دونه برنجه قلبش اندازه نوک سوزن آخه این فلب چه صدایی میتونه داشته باشه
💓💓💓💓💓💓💓💖💗💝💟❤💓
سلام آرزو جون منو یادته که من دیروز رفتم سونو گفت شکمی نشون نمیده واژینال انجام داد صدای قلبشو شنیدم به من گفت 6 هفته و 2 روزته دز حالی که براساس پریهفت هفته و 1 روزمه نگران نباش زود رفتی سونو بمنم پنج هفته گفت فقط ساک رویت شد
خدایا...... دلم مرهمی می خواهد از جنس خودت... نزدیک...... بی خطر....... بخشنده........ بی منت. ...
2706