2737
2734

هفته ١٠ بارداري ام ديروز سر ي موضوعي بحثمون شد فشار و ضربان قلبم خيلي رفت بالا دكتر گفت برو استراحت كن امكان تشنج هست 

امروز ظهر مجدد سر همون موضوع بحثمون شد زد تو گوشم منم خوردم زمين 

الان از ظهر لك بيني داشتم دو بار قبلا اصلا نداشتم و دل درد و سر درد شديد دكترم نيست چيكار كنم ي شياف پروژسترون مصرف كردم 

دلم داره ميتركه هم نگرانم هم دلشكسته ....🥺😭 من عاشقانه ازدواج كرده بودم خودمم غريبم تو اين شهر بهم ميگه چرا جهنم نميشي بري خونه بابات 😔

از این مرد بچه اوردی؟!

زن باردارو میزن؟؟؟!!!!!!!!

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من بودم ساکمو میبستم میرفتم بقیش ببخشیدا ب عنم

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️
2706