2733
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342709 بازدید | 53717 پست
سلام عزیزم شب بخیر من از صبح فشارم پایین بوده بیمارستان بودم  شام اومدم خونه شدید گشنم بود ۲ک ...

سلام عزیزم الهی بگردم الان بهتری؟

خیلی مراقب خودت باش چیزای مقوی بخور

نوش جونت عزیزدلم😘😘

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
سلااام عزیزم😍 وااای قشنگگگگ تصورررر کردم و عطر کیک تو خونه تمیز و صدای آهنگ🤩🤩 باریکلا نوش جونت ...

سلام دوست جونیام

صبحانه کیک هویج و گردو

نهار برنج قیمه.سالاد 

م و سیب و دمنوش

شام از همون نهار ها

کالری مصرفی ۲۱۲۰

مجاز ۲۱۴۰

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست جونیام صبحانه کیک هویج و گردو نهار برنج قیمه.سالاد  م و سیب و دمنوش شام از همون ن ...

سلام قشنگم نوش جونت😘😘

میگن صبحا چیزی که شکر داره نخورید چون بدن جذب بالایی داره صیحا

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728

@خزان_نارنجی    

سلام سمیرا جان. ، گزارش امروز من جالب نیست، خیلی گرسنه شدم.

شیر ۲۰ 

کباب تابه ای ۶۰۰

سالاد ۲۵۰

ماست ۲۵۰

پنیر ۱۰۰

اووکادو ۲۵۰

میوه( خربزه ، طالبی، انواع بری) ۲۰۰

یه تیکه خیلی کوچیک شکلات ۵۰

جمع کل۱۷۲۰

ورزش و ویتامین و فیبر هیچی

اثرات خستگی و بیخوابیه امروز

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
سلام - کافی میکس - برنج-کینوا + کباب تابه ای بدون ذره ای روغن+ گوجه کبابی+ پیاز خام - خرما + م ...

کباب تابه ای بدون روغن چجوریه؟ یعنی گوشتشو خودت چرخ کردی؟  برای این میپرسم که من چرخ کرده ۸۵ درصد میگیرم تو سینی سوراخ دار هواپز میپزم که روغنش بچکه پایین موقع پخت، ولی باز هنوز مشخصه ازش روغن داره. همون کالریشو بالا میبره. بعد مزه بدون روغنش قابل تحمله؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
سلام عزیزم شب بخیر من از صبح فشارم پایین بوده بیمارستان بودم  شام اومدم خونه شدید گشنم بود ۲ک ...

افرین با همه اینا همه ش ۷۰۰ خوردی.

2738

ص پنیر گردو  سنگک ۲۸۰

م و خیار ۲۰

ن ماکارونی و ماست ۵۰۰

م و هندونه ۲۰۰

ش بادمجون کبابی با نون هفت غله ۳۰۰ 

مجازم ۱۲۰۰

مصرفی ۱۳۰۰ 

بدون ورزش

💙💙عضو گروه آبی 💙💙دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳  استارت.قدم ۱۵۸. وزن اولیه ۷۰ و ۴۰۰ 😐🌚
ص پنیر گردو  سنگک ۲۸۰ م و خیار ۲۰ ن ماکارونی و ماست ۵۰۰ م و هندونه ۲۰۰ ش بادمجو ...

@پروازبلند    

@خزان_نارنجی    

💙💙عضو گروه آبی 💙💙دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳  استارت.قدم ۱۵۸. وزن اولیه ۷۰ و ۴۰۰ 😐🌚
سلام سلام حال شما چطوره؟👋❤ ص : کنجدعسلی و چای👈(۱۵۷) م و : قهوه ، یو سیب👈(۹۳) ن : ۲ لیوان سو ...

سلام

همچین وقتایی آدم دلش مامانشو میخواد  

خوشمزه ها نوش جونت عزیزم. دخمل ورزشکار

سرگروه آبی و بنفش💜 شروع ۶۴ - الان ۶۱.۴ - هدف ۵۳
2706