2737
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342640 بازدید | 53717 پست
چراغت چرا نارنجیه سپیده؟؟؟؟ برو 🤨

مثل پلیس نامحسوس کنترلم میکنی😂😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم رفته نون خامه ای گرفته ومنی ک عاشق نون خامه ای ام از دیشب طرف آشپزخونه نرفتم 😑

یدونه بخور و بعد اضافه بر فعالیتت مثلا ۲۰ دقیقه برقص

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
یدونه بخور و بعد اضافه بر فعالیتت مثلا ۲۰ دقیقه برقص

با یه دونه که آدم راضی نمیشه

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2731
خدا نکنه ❤️ خسته نباشی عزیزم ❤️ خوبه شکر کودکستان میره ❤️ من هم مشغول خونه داری ❤️

عزیزدلمی 

نازی بوسش کن کوچولو رو 

خدا خودت شمام خسته نباشی 

بارژیم چکار میکنی؟ از کی مجدد شرو کردی

💙💙عضو گروه آبی 💙💙دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳  استارت.قدم ۱۵۸. وزن اولیه ۷۰ و ۴۰۰ 😐🌚
شوهرم رفته نون خامه ای گرفته ومنی ک عاشق نون خامه ای ام از دیشب طرف آشپزخونه نرفتم 😑

آفرین نخور ولش کن این همه خوردیم اخرش جیشد؟؟ فقط پشیمونی و عذاب وجدان داره بعدش .واقعا نمی ارزه به عذاب وجدان بعدش.

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
در حده گوشت نیست خداروشکر😂😂😂😂😂😂😂😂😂 میگم من فکر کنم استخونام سنگینه قدمم بلنده وزنم اصلا ب ...

قدتون خب حتما فرق داره

استخون بندیم موثرخ

2740
منم امروز میخوام سوهان بخورم 😍😍😍

وای سوهان خیلی چاق میکنه عین ماکارونی الویه پیتزا همبرگر من هروقت اینارو خوردم حتی کالریه مجازمم بوده کلی وزنمو برده بالا

🤨

جووووون نبینم چپ چپ نیگام کنیا

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
وای سوهان خیلی چاق میکنه عین ماکارونی الویه پیتزا همبرگر من هروقت اینارو خوردم حتی کالریه مجازمم بود ...

واقعا؟ عاشق الویه ام

مهمون دارم میگم همراه چایی یه دونه بخورم نگن خودش نخورد شایدمسموم کرده باشه 😵‍💫😵‍💫🫤🫤 اصلا هم دلم نمیخواد و دوسش ندارم کلا از سوهان متنفرم 😛

با یه دونه که آدم راضی نمیشه

اگه هوسه یدونه بسسسسسه

واقعا؟ عاشق الویه ام مهمون دارم میگم همراه چایی یه دونه بخورم نگن خودش نخورد شایدمسموم کرده باشه 😵 ...

سانازی الویه رو بجای سس ماست هم زده یا ماست یونانی بگیر بزن بهش

2706