2733
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342515 بازدید | 53717 پست
باقلوا 😍😍😍😍😍😍😍😍

فکر کن هرچقدرم تحمل کنی نخوری بوش میزنه و میگه بسه تو نمیتونی🥴 

من یه سری اونقدر نخوردم که خشک شدن گفتم تو باشی دیگه باقلوا بخری ،میتونستم بذارم فریزر و بعدا بخورم لج کردم لب نزدم اصلا تا یک ماه باقلوا رو تنها تنها خورد دیگه نمیخره چشمش ترسید🤣

روز رژیمم بهش گفتم هیچ چیز خوشمزه ای نمیخری برای خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کن هرچقدرم تحمل کنی نخوری بوش میزنه و میگه بسه تو نمیتونی🥴  من یه سری اونقدر نخوردم که خش ...

چندروز پیش از سفر برمیگشتیم همسرم پیاده شد باقلوا بخره گفتم در حد پنج شش تا دونه حق داری بخری همشم خودت بخور واسه خونه نمونه من فقط یه دونه خوردم. خیلی دوسش دارم خوشمزه لهنتی رو

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
واقعا هست؟ بچه های من هنوز نگرفتن

اره عزیزم هست. من هر دو بچه هام زدن. پرس و جو کن از دکترت ببین کجا میتونی گیر بیاری. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728
آره عذاب وجدان بعدش خیلی بده🤕 باورت میشه میدونن من رژیمم و میدونن من کرانچی پنیری خیلی دوست دارم د ...

وای پس مثل منی

حاضرم غذا نخورم ولی چیپس و پفک بخورم  

ولی خوبه همسرم همراهی میکنه چون کلا مخالف خوردن این چیزاست

گاهی که بخواد خوشحالم کنه واسم خوراکی میخره. عین بچه ها ذوق میکنم    

سرگروه آبی و بنفش💜 شروع ۶۴ - الان ۶۱.۴ - هدف ۵۳
نمیدونم والا🥲اره اونم هست ولی بازم هردوش سخت باید باشه برای کسایی ک صبحانه عادت دارن بخورن

نه اوکیه صبحانه هم میشه خورد

شامتو ساعت ۶ بخور

صبونه ساعت ۱۰

2740
وای پس مثل منی حاضرم غذا نخورم ولی چیپس و پفک بخورم     ولی خوبه همسرم همراهی میکنه چون ...

وای آره منم همینم ،من یه عادت بد دارم اونم میدونه مثلا قهریم میدونه کالباس و چیپس و پفک بخره من آشتی میکنم و میخندم ،دست خودم نیستا خندم میگیره از خوشحالی

اونم سواستفاده میکنه ،میخره ولی آشتی هم نمیکنه من فقط میخندم و ضایع میشم که تو رو خدا بیا آشتی کنیم انگار من اول منت کشی کردم 😂😂😂😂

چندروز پیش از سفر برمیگشتیم همسرم پیاده شد باقلوا بخره گفتم در حد پنج شش تا دونه حق داری بخری همشم خ ...

منم ،ولی بخورم به یدونه راضی نمیشم

لامصب خیلی کالریش بالاست

حتی بریم تثبیتم خیلی سخته بازم باید کم بخوریم

من میگم نخریم بهتره کلا🥴

منم ،ولی بخورم به یدونه راضی نمیشم لامصب خیلی کالریش بالاست حتی بریم تثبیتم خیلی سخته بازم باید کم ...

حالا من باقلوا رو نیستم

ولی نون خامه ای وای  و دانمارکی  و رولت  

این ۳ تا فقط

ماه رمضونم که زولبیاااا  

چقد شبیه همیم وای دلم خواست خدایا

نه دلت نخواد

پاشو پاشو ورزش کن ببینم🤣🤣🤣

جدی از خوراکی حرف نزنیم بهتره

چند روز تحمل کنیم خوش اندام شیم خیلی لذتش بیشتر از خوراکیه ،چیه آخه چاقی و تپلی ارزششو نداره😂

حالا من باقلوا رو نیستم ولی نون خامه ای وای   و دانمارکی   و رولت     این ۳ ...

رولت آره منم عاشقشم ،بقیه ی شیرینی ها نه مهم نیست برام ،ماه رمضان اصلا لب نزدم به زولبیا و بامیه خوشم نمیاد خداروشکر😅

2706