2737
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342515 بازدید | 53717 پست

سلام 

عزیزایی که رژیم‌گرفتن به من رژیم فستینگ پیشنهاد میدین یا گیاه خواری 

من یه مدت گیاهخواری میکردم اما اخساس نمیکردم ک لاغر شدم 

شایدم کل رژیم شبیه رژیم نبود نمیدونم😁

دو ماه بستری بود بس که شیر نمیخورد ولی هرکار میکنم چیزی نمیخوره

طفلی. بچه ها تا بزرگ شن پدر ماهارو درمیارن

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  عزیزایی که رژیم‌گرفتن به من رژیم فستینگ پیشنهاد میدین یا گیاه خواری  من یه مدت گیا ...

کالری شماری

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2731
دخترا آبله مرغون واکسن داره فقط بهداشت نمیزنه. اگه بچه کوچکی که هنوز ابله مرغون نگرفته دارین دنبالش ...

واقعا هست؟ بچه های من هنوز نگرفتن

منم دوست دارم تا ۵۲ یا ۵۳ برم اما همسرم الانم میگه لاغر شدی بهت نمیاد. نهایت ۵ تا دیگه کم کنم بعد بب ...

من که میگه هر جور خودت حس خوب داری و هر چقد خودت دلت میخواد کم کن

فکر کنم حدس میزنه که عمرا ۵۳ بشم  سال هاست میخوام ۵۵ بشم و گیر کردم. تا ۵۸ رسیدم و بعد باز خراب شد

سرگروه آبی و بنفش💜 شروع ۶۴ - الان ۶۱.۴ - هدف ۵۳
من که میگه هر جور خودت حس خوب داری و هر چقد خودت دلت میخواد کم کن فکر کنم حدس میزنه که عمرا ۵۳ بشم ...

مطمئنم که ایندفعه میتونی

2738
من که خودمم نگرفتم تا حالا    

راست میگی؟

سلام  عزیزایی که رژیم‌گرفتن به من رژیم فستینگ پیشنهاد میدین یا گیاه خواری  من یه مدت گیا ...

سلام 

گیاهخواری ارتباطی به لاغری نداره. گوشت دلیل چاقی نیست

کالری شماری و فست خوبه

سرگروه آبی و بنفش💜 شروع ۶۴ - الان ۶۱.۴ - هدف ۵۳
کالری شماری

چجوری من اونو هیچوقت متوجه نشدم دقیق یعنی چطوری مثلا یه سیب میخورم کالری بشمارم..گ؟؟خب چحوری بفهمم دقیق کالری اون سیب چقدره و باید روزی چقدر کالری بخورم چرا بشمارم 

سلام  گیاهخواری ارتباطی به لاغری نداره. گوشت دلیل چاقی نیست کالری شماری و فست خوبه

من دوست دارم بجای رژیم فست همون روزه برم یعنی بدون آب حتی باعث لاغری نمیشه؟؟البته ب شرطی که هی بعد افزار مثلا خوارک های سنگین و پر کالری نخورم

دلم پفک میخواست       ولی خدا رو شکر الان عذاب وجدان دیروز رو ندارم    

آره عذاب وجدان بعدش خیلی بده🤕

باورت میشه میدونن من رژیمم و میدونن من کرانچی پنیری خیلی دوست دارم دیروز خریده بود بابام با ژله ،تنقلات زیاده چیپس و پفیلا و پاستیل پسرم میرفت اردو خودم خرید کرده بودم براش،من برای کرانچی دلم سوخت بابام دید رفتم خرید کردم نمیدونم چرا اینا رو خرید ، نگه داشتم روز چیت بخورم ، به همسرم گفتم مراقب باش باقلوا میخری دعوامون میشه ها 🤣😂

2706