2737
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342515 بازدید | 53717 پست
هی مارک ؛ مارک نکنااا  قصد تبلیغ داری؟؟ واقعا که😂

وای وااای یوااااش خانم اصلا نخواستم😂😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
با آب معدنی برزرگ رژیم باطل نمیشه. درسته باید آب معدنی کوچکی بخوره ولی دلیلش اینه که آب این اب معدنی ...

بقول آقا نوری اوه یس دتس نایت😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقول آقا نوری اوه یس دتس نایت😂😂😂

سلام گلم روز اول رژیم رو درکنارتون استارت زدم باوزن۶۹/۹۰۰
صبحانه نصف کف دست سنگک+۱ق غ ارده شیره
میان وعده ۱پرتقال
ناهار ۱تخم مرغ ابپز+سالاد فصل کلم
وعده عصر ۵بادوم هندی+۵پسته+۱ق غ معجون گرمی
شام نصف سینه مرغ
مصرفی۶۰۰مجاز۱۳۰۰
پیاده روی ۴۵دیقه

بخاطر فردا ک ازمایش دارم زود شام خوردم

خدایا از تو معجزه میخام  وزن۷۰😍هدف۶۵
2731
اهان تا تو باشی دیگه سوال نکنی😂

مردی واسه بقیه اینجوری کن😂😂😂

سلام گلم روز اول رژیم رو درکنارتون استارت زدم باوزن۶۹/۹۰۰ صبحانه نصف کف دست سنگک+۱ق غ ارده شیره میان ...

سلام عزیزم امیدوارم خیلی زود به وزن دلخواهت برسی و تثبیت کنی❤

عااالی بودی دختر نوش جونت😘😘

2738
@آینازخانوووووووووم     @نجلاشونم     @zziiii   ‍  سلام سل ...

سلام خوبین

من کلا این چند وقته درگیر مریض داری بودم

پسرام بعد شوهرم الانم مادرشوهرم😣

79 کیلو بودم الان 77 کیلو شدم امروز وزن کردم 

رژیمم نبودم از بس فعالیتم زیاده و حرص و جوش خوردم کم کردما😑

حالا بیوفتم رو روال رژیم باز دوشنبه وزن دقیق میدم🔥

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام خوبین من کلا این چند وقته درگیر مریض داری بودم پسرام بعد شوهرم الانم مادرشوهرم😣 79 کیلو بود ...

سلام

ای وای چه بد

الهی که همیشه سلامت باشید

کاهش وزن مبارک

سرگروه آبی و بنفش💜 شروع ۶۴ - الان ۶۱.۴ - هدف ۵۳
2706