2737
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343175 بازدید | 53717 پست
😂😂 از دست تو .میخوایی من بیام بهت بدم؟؟ بردار بخور دیگهههه

😂😂😂😂چشم. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

سلام من از امروز استارت زدمممم

ناشتا   آب ولرم عسل سیاهدانه

صبحانه خيار +چای+۲خرما+گردو+۲تکه نان

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه صبح ها بخوری؟

ببین گزارش صبحانه دادم ولی نمیشه تگت کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
ببین دلبر اصلی دو طرف اسمش دو تا از اینا _ داره بقیه همه فیکن

دوست جونیام بیاین ببینین دیروز چه کردم

صبحانه نان ماست چکیده و سبزی و چای و خرما

نهار برنج و مرغ سالاد شیرازی

شام نیمرو

میان وعده سیب

کالری مجاز ۲۱۴۰

کالری مصرفی ۱۷۸۰

@خزان_نارنجی    

@پروازبلند    

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉
2728
دوست جونیام بیاین ببینین دیروز چه کردم صبحانه نان ماست چکیده و سبزی و چای و خرما نهار برنج و مرغ س ...

سلام عزیزم نوش جونت پر نکردی خوشحالی؟😂

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
سلام من از امروز استارت زدمممم ناشتا   آب ولرم عسل سیاهدانه صبحانه خيار +چای+۲خرما+گردو+۲تکه ...

اگه تگ نمیشم همون ریپلایی کن میخونمش عزیزم

صبحانه که خوب بوده

گزارش کامل روزانه بزار

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2740
اگه تگ نمیشم همون ریپلایی کن میخونمش عزیزم صبحانه که خوب بوده گزارش کامل روزانه بزار

باشه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ماشالله ورزشکاااااار گرووووه

سلام مهربون من مرررررسی از انگیزه و انرژی که میدی🤩🤩

هر وقت حس ورزش ندارم یاد حرفت میفتم😘😘

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
نوش جونت عزیزم .صبحانت همش سردی بوده که .صبحتو با سردی شروع نکن گل من🥰

فداتبشم❤

یهو هوس کردم ولی چشم حتما گرمی قاطی میکنم👍👍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
یبار؟

پس چند بار؟😛😂😂😘😘

دوست جونیام بیاین ببینین دیروز چه کردم صبحانه نان ماست چکیده و سبزی و چای و خرما نهار برنج و مرغ س ...

سلام خوشگل من به به ببین چه کرررررده همه رو دیوونه کرررررده🤩😘❤

نوش جونت عزیزدلم

2706