2737
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343058 بازدید | 53717 پست
انشالله ، اینسری من میگم بهم بیاد ،کمتر میشم دیگه جالب نمیشم😅

قدت چنده؟ من ۱۶۱

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

۱۶۵ یا ۱۶۶ 

بلندی که ماشالا. بزنم به تخته

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
قدت چنده؟ من ۱۶۱

۵۸ یا ۵۹ هم خوبه ،تو این وزن اگه خوشت اومد برو تثبیت 

من اونسری تو تثبیت خیلی وزن کم کردم اصلا خوب نشدم دیگه قاطی کردم

من ۶۳ رفتم تثبیت بعد ۵۸ هم شدم فقط چربی هایی که زیبا کرده بود انداممو آب شدن اینسری ۶۵ میرم انشالله که دیگه این اتفاق نیفته

2728

سلام با اراده های زیبا👋❤

ص : ۲ کف تافتون ۲ ق ماست چکیده و ۱ لیوان هندوانه خرد شده👈(۱۶۱)

م و : ۱۰ گرم شکلات تلخ و قهوه👈(۵۲)

ن : ۲ لیوان سوپ مرغ و سبزیجات👈(۲۶۱)

م و : یو موز و کمی آجیل👈(۲۰۱)

ش : ۱۰ ق برنج و ۵ ق ترش واش و ۱۰ تا باقلا خام👈(۴۲۶)

م و : ۲ لیوان خربزه خرد شده👈(۱۴۹)

آب : ۱۱ لیوان

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

مجاز : ۱۲۰۰

مصرفی : ۱۲۵۷ شام خونه مامانم بودم دیگه خوردم

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

🏋‍♀️ ورزش : صبح :  ۱۵ دقیقه رقص و ۱۵ دقیقه حلقه و ۱۵ دقیقه زومبا ، بعدازظهر قدرتی و کششی👈(حدود ۴۳۰ کالری سوزانده)

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

@پروازبلند    ، @خزان_نارنجی    

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740
۵۸ یا ۵۹ هم خوبه ،تو این وزن اگه خوشت اومد برو تثبیت  من اونسری تو تثبیت خیلی وزن کم کردم اصلا ...

زود زود به وزن دلخواهت میرسی گلم

آره برای من ۵۸ هم خوبه قبلا توی این وزن خوب بود اندامم ولی بیشتر از اون خیلی لاغر میشم. این شکمو بازوهای لعنتی اگه نبود الان همین وزنم خوب بود ولی اینا خرابش کردن

@پروازبلند    

سلام عزیزم شب بخیر⭐️⭐️⭐️⭐️

اینم گزارش من

صبحانه.  نان  پنیر. گردو

ناهار شوید پلو تن ماهی

شام عدسی

میان وعده هندوانه  ازگیل

کالری مجاز ۱۳۰۰ دریافتی ۱۲۰۰

عضوگروه آبی💙💙وزن اولیه ۹۲🦋 وزن این هفته ۷۴🦋  وزن هدف ۶۸🦋

@خزان_نارنجی    

شیر ۱۵۰

ماهی ۲۰۰

تخم مرغ اب پز ۳۵۰

توت فرنگی ۱۰۰

ورزش نیم ساعت تردمیل، نیم ساعت وزنه

فیبر و ویتامین هیچی. هنوز روز تموم نشده یادم هست ولی بی نهایت خسته ام حالشو ندارم. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
سلام بچه ها صبح نان ، کره ، مربا 284 سی گرم کیت کت 150 ( درگیری فکری داشتم امروز ) ناهار املت رب ...

سلام عزیزم

نوش جونت

امیدوارم درگیری فکریت رفع شده باشه  

گروه آبی - قد ۱۶۲ - شروع ۶۴ - الان ۶۱.۴ - هدف ۵۳
راست میگی گلم ولی واقعا بعضی وقتا دستام میلرزه از بس ضعف میکنم. خودمم میدونم کلی زحمت کشیدم ۱۲ تا کم ...

الهی... 

آره سخته

تا جایی که میتونی سعی کن انتخاب های سالم و هوشمندانه ای داشته باشی که کالریتم الکی نسوزه. حیفه

میوه بخور به جاش  

گروه آبی - قد ۱۶۲ - شروع ۶۴ - الان ۶۱.۴ - هدف ۵۳
2706