2733
2739
میخوام هفته اینده برم انتالیا ولی موندم چون اولین سفر خارجیمه موندم که چیکار کنم وسایل چی ببرم انجا خرید چه جوریه بعد وقتی زبان ترکیه ای بلد نیستم اذیت نمیشم کجاها قشنگه بدم تو انتالیا
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
زبان مهم نیست اونام که کلا انگلیسی بلد نیستن فارسی بیشتر بلدن تا میتونی خرید کن به نظرم چون جنساش فوق العادس و قیمتاشم نسبت به اینجا بهتره... وسایلم عینک افتابی کلاه دوتا ضد افتاب لباسای خوشگل و رنگ شاد ببر کلی عکس بگیری اگه اهل حجاب اینا نیستی پارک ابی برو مرکز خرید تراسیتی و دیپو خیلی خوب بودن رافتینگم خعلییی حال میده
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
انتالیا جای تاریخی زیاد نداره بیشتر تفریحو ساحل و ایناس.
جای تاریخیش یه جا بود اسمش بود غار اسکندر نمیدونم چی چی.
کشتی رو برین حتما هم شب داره هم روز
من انتالیا کشتیو روز رفتم خیلی باحال بود کف پارتی داشت ناهار داره کلی میرقصن و کلا خوش میگذره لباسم ببر با خودت. مثلا 6 تا تیشرت ببر اقلا با یه ژاکت واسه اطمینان . شلوار و شلوارک و دامن و اینام ببر. کیف ببر چمدونی که از اینجا میبریو خیلی پر نکن و چمدون بزرگتر ببر که خریداتو بتونی توش جا کنی تا حد امکان. یه ساک گندم خالی ببر بچپون تو چمدونت
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه گرون نیست مخصوصا اگه تو اف باشه قیمتاش با استانبول و اینا فرقی نداره. در مقایسه با ایرانم که خیلیییی بهتره از فروشگاه های Lc walkiki حسابی خرید کن هم جنساش عالیه هم قیمتاش تو ایران این برندو خیلی گرونتر میدن
من بچه نبردم اما پسرتم ببر خب. پارک ابی میتونین برین مایو اسلامیم داره اونجا اما گرونه از همینجا بخرین یا بدوزین ببرین واسه بچه ها هم کلی تفریح داره هتلا اکثرا استخر داره بچه ها توش بازی میکنن کلا خیلی خوش میگذره انتالیا
2740
به نظر من تو آنتالیا زیاد به خرید فکر نکن اون یک هفته رو استراحت کن.فقط ساحل برو.از غذاها پ دسرها و احیانا مایعاتش اگه اهلش هستی استفاده کن.بخند و برقص.همه هتل ها شبا دیسکو دارن .
عشقم همسرم نفسم دو تاپسرم
ی بار من و مادرشوهرم با هم رفتیم.هر چی گفتم رفتینگ نریم برای شما مناسب نیست.لج کرد باهام گفت نه مگه چیه من جوونم.اونجا از ترسش کف قایق نشسته بود مچ پاهای دو تا مرد رو گرفته بود و جیغ میزد.
عشقم همسرم نفسم دو تاپسرم
2706