2737
2739
عنوان

تربیت بچه

426 بازدید | 44 پست
سلام دوستان،نینی من تقریبا دوماه دیگه به دنیا میاد،دلم میخواد یه کم اطلاعات درباره نحوه مراقبت و تربیت بچه بدست بیارم،اگه کتاب خوب ازهرچیز دیگه ای سراغ دارین،ممنون میشم راهنماییم کنیدچ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
واسه من تا شش ماهگی سخت گذشت اره کوچیکن گریه میکنن نمیدونی از چی ولی هرچی بزرگتر میشن لذت بخشتره خودشونم متوجه محیط اطرافشون میشن درکل شیرین باسختیهاش به سلامتی دنیا بیاریش
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
2740
خواهش میکنم خانومی اره بیشتر راجبه گریه بچها ودلایلش وخوابیدن وحمام بردنشون اینکه خودت چی بخوری یا نخوری اون اذیت نشه پرس وجو کن وقتی دنیا اومد یه پیش،زمینه داشته باشی
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
من چون توخانوادم بچه کوچیک نبود قبل دختر خودم خیلی بهم سخت گذشت تو همه چی باید از،مامانم میپرسیدم با ابنکه راهش ازم دور بود ولی واسه دومی حسابی تجربه داشتم مامانم از دستم راحت شد واسه این میگم اطلاعاتتو بیشتر کن سخت نگذره بهت
از کمک بقیه خجالت نکش.بذار کمکت کنن.از لباس شستن،حمام بچه،عوض کردن پوشک،خوابوندن بچه و....بذار کمکت کنن خیلی راحت میشی.ولی واسه2ماه کم خوابیدن آماده باش.
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
2706