2733
2739
عنوان

یبوست بچه ی۴ساله

66 بازدید | 13 پست

سلام یه سوالی داشتم پسرم۴سالشه والان نزدیک به دوساله موقع دفع مدفوع به شدت اذیت میش وتادوروزدردمیکشه تااجابت مزاج کنه دکتربردم دارودادیه مدت بهترشددوباره برمیگرده به حالت اول اونقدسفت که بچه ازمقعدش خون میاد تمام غذاهای ملین روبهش میدم قیسی وروغن زیتون والوخورشتی و....البته انجیروخاکشیرهم درست میکنم براش قبول نمیکن بخوره الان موندم چیکارکنم دوباره ببرم دکتر؟بارراخرکه بردم دکتربهش گفتم عمه اش هم مشکل تنبلی روده داره بااینکه الان ۲۰سالشه الان ۷ساله داره درمان میکن وخوب نشده البته اون عمل جراحی هم انجام داده ازبس شدیده ودکترپسرم میگه ارثیه ایااین امکان وجودداره؟؟خیلی نگرانم 

دختر منم این مشکل رو داشت بردمش فوق تخصص بیماری های گوارشی اطفال بود اگر اشتباه نکنم 

آزمایش اول گرفت نتیجه رو که دید مشکل نداشت گفت ارثیه باید غذاهای ملین بدید دختر من خیلی شیر می خورد شیرش و کم کردم یا گرم می کنم بهش میدم سبزی هایی که دوست داره بهش میدم آلو خشک میذارم رو میز که مرتب بردارن بخورن 

خلاصه با اینچیزا الان خیلی بهتر شده گاهی که خودش میگه اذیته براش خاکشیر و آلو خیس می کنم می خوره

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دختر منم این مشکل رو داشت بردمش فوق تخصص بیماری های گوارشی اطفال بود اگر اشتباه نکنم  آزمایش ا ...

خیلی دارم غذاهای ملین بهش میدم خودم میخورم اسهال میشم بچه ام انگارنه انگار

2740
بازم ببر دکتر  اگه بچت انجیر و خیار و زرد آلو خشک میخوره خیلی خوبه راهت دستشویی میره طفلی بچه ...

میخوام ببرم دکتر اما توشهرخودمون دکترخوب زیادنداریم 

انجیرنمیخوره فقط قیسی والومیخوره منم یواشکی توسالادوغذاش روغن زیتون میریزم بخوره

همین کارو میکنم انشالله که خوب بش

عزیزم دخترمن ۹سالشه سه سالشه این مشکلودارم یع مشاورطب سنتی ازش مشورت گرفتم بهش چندتا داروگیاهب ویه روغن داد خیلی خوب بود خیلی بهترشده میخای معرفی کنم یه مشورت ازش کنی؟ بهش یه رژیم غذایی هم داد غذاهایی که باید بخوره یادنباید بخورا