2737
2734
عنوان

اختلال دوقطبی

| مشاهده متن کامل بحث + 7452 بازدید | 58 پست
روانشناس کارش تشخیص این موارد است خلاصه روانکاوی رو به روانپزشک میده و روانپزشک دستور دارو یا بستری ...

فکر کنم روانشناسی هم که مهر داشته باشه هم بتونه 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
روانشناس کارش تشخیص این موارد است خلاصه روانکاوی رو به روانپزشک میده و روانپزشک دستور دارو یا بستری ...

منظورم دستور بستری هست

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو قطبی جزو مشکلات شخصیتی هست که سایکوزه اولین و مهم ترین علائمش هم اینه که فرد نسبت به بیماریش و مش ...

اره منم  خودمو بیمار نمیدونسم ولی نمیدونی حس اینکه هروز خانوادت بت سر بزنن بگن روانی چ حسی میده بخاطر همین وارد ضمیرناخوداگاهم شد که اینبار واقعا اختلال دارم

0>
فکر کنم روانشناسی هم که مهر داشته باشه هم بتونه 

روانشاس مهر داره ولی روانپزشک باید دستور دارویی یا بستری بده روال کلی کار این طوره معمولا چون روانپزشک خودش وقت کافی برای گرفتن شرح حال از بیمار نداره شرح حال رو از روانشناس می گیره ولی تصمیم نهایی با روانپزشک است

کاربر آقا
2731
می فهمم چی میگی داروها به حالتی به آدم میدن 😩 ولی خب باید عوارض رو به روانپزشک اطلاع بدیم تا میزان ...

مثلا اون روانشناسه اومد به مامانم گفت فلانی نمایشی هس در صورتی که یه روانشناس دیگه تایید کرد من نمایشی نیستم یا بعد خودش خودشیفته بود فقط تو اتاق تحقیرم می کرد کلا هرچی اعتماد به نفس هم باقی موند اون ازم گرفت، خلاصه با تحقیق برید پیش روانشناس و روانپزشک 

گفتم هم روانپزشک رفتم هم روانشناس دکتره هردوش هس اسم دکتره مرتضی تقدیری هس

0>
2738
عزیزم شما سالمی مشکل سنته حل میشه هر دکتریم عیب گذاشته روت برو در مطبشو تخته کن

منی ک باعث شدم مادرم پاش بشکنه سالمم؟  کینه به دل گرفتم روغن ریختم اشپزخونه بیفته

بابام که کاری نکرده بود ولی ماشینشو خراب کردم

این واقعا نرماله؟  همه 16 ساله ها اینکارو میکنن یعنی

0>
دستور بستری با روان پزشک است

آهان چی بگم والا... 

اره

این که خیلی خوبه کلا با یک دکتر سرو کار دارید پس به حرفهاش خوب گوش بدید و به دستوراتش خوب عمل کنید اگه این کار رو نکنید تاثیر منفی زیادی روی زندگی آیندتون بعنوان یک همسر و یک مادر خواهد داشت

کاربر آقا

ببخشید این قدر حرف می زنم فکر کنم خودمم دوقطبی باشم چون حرف زیاد می زنم بی خوابی هم دارم 😅

یه چیز دیگه بگم 

چند وقت پیش یه جا خوندم که همه ما اختلال داریم ولی اختلال مون نیستیم، پس هیچ وقت به خاطر اختلال مون شرمنده نباشیم... درمانش کنیم ولی شرمنده نباشیم اونی هم که به اختلال روان بد نگاه می کنه مطمئن باش خودشم اختلال داره ... مثلا یکی که فشار خون داره عیب ناکه و باید شرمنده باشه؟ 

شنیدم از ی دوست ک میگه فرزانه نورایی معجزه می‌کنه برای این اختلال ها کلینیک مهروان .خودمم می‌خوام دخترمو ببرم اونجا بخاطر بعضی مشکلاتش

آموزگار ابتدایی 😍 .....دیدی ب هدفم رسیدم .خدایا شکرررررررت.....♥️
2706