2733
2739
عنوان

اختلال دوقطبی

7223 بازدید | 58 پست

بچه ها تو تاپیک قبلی بهتون درمورد اختلالم درمورد روابط عاطفی گفتم کلی نظر دادید حالا میخوام کامل قضیه رو قشنگ بگم

من کلا 16 سالمه ولی خب مغزم پیرتراز این حرفاس هیچ وقت با خانوادم اوکی نبودم میدونم همه مشکل دارن با خانوادشون و تو این سن خیلی نرماله ولی برای من هیچی نرمال نیست چونکه شاید باورتون نشه ولی من افسردگی هم دارم اطرافیانم فکر میکنن بخاطر افسردگی شدیدم وقتی عصبانی بشم یا ناراحت بشم به خودم اسیب میرسونم ولی اصلا اینطور نیست من تاحالا به خودم اسیب نزدم بلکه به بقیه اسیب میزنم مثلا داداشم حدودا21 سالشه تا پرش ب پرم بخوره نقشه قتلشو هم میچینم اینطوری شدم یعنی  بعد خانوادم ک منو بردن روانپزشک منو برد ام ار ای و ازم نوار مغز اعصاب هم گرفت بعد ازم تست هم گرفت بعد نتیجش این شد که اختلال دو قطبی  bmd دارم و واقعا شدیده حتا افسردگیم هم خیلی بده مثلا من اکثراوقات خیلی خوشحالم ولی خب بقیه اینو نمیبینن مثلا اختلال دوقطبیم اینطوریه که عاشق خانوادمم ولی بعد 5 دقیقه میبینی دارم نفرینشون میکنم قرص داد بهم من نمیخورم خوشم نمیاد

این شرایط برای منی که خیلی جوونم خیلی سخته خیلی

0>

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

یعنی احتمال داره منم دو قطبی باشم؟ 😶‍🌫️ یه وقتایی دوستشون دارم یه وقتایی متنفر و یه وقتایی میگم اصلا من وقتی به سن قانونی برسم اینارو نمی‌شناسم ولی یه وقتا هم میگم که اگه چیزیشون بشه حاضرم قلبم هم بدم از نظر من این احساسات طبیعی میومد برام 

عزیزم منم افسردگی، اضطراب، وسواس و اختلال شخصیت داشتم تو سن بیست سالگی بهم یه عالمه دارو دادن مجبور بودم دارو بخورم اگر روانپزشکت واقعا دکتر خوبیه و داروهاش خوبه ادامه بده داروهاتو 

اگر حوصله کتاب داری کتاب هایی که خودم برا حال خوبم خوندم بهت معرفی کنم؟ 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
منم دو قطبیم ولی ۱۸ سالمه  یه سال دارم قرص مصرف میکنم و امشب تصمیم گرفتم دیگه نخورم و امشب هم ...

خیلی سخته از نظر من اینه که بجای قرص خوردن باید دلیلی دوقطبی و افسردگیمون تغییر کنه من با دلیل اینطوری شدم

0>
2706