2737
2739
عنوان

زخم نوک سینه

3663 بازدید | 33 پست

سلام،نوک سینم شدیدددد زخمه فک کنم تاحالا سینه من خوب نشده،همیشع زخمه ولی اینسری خیلی زخمش زیاده،جوریکه امشب دخترم داشت شیر میخورد ازش خون اومد و دخترم همراه شیر مقداری خونم خورد ولی من شیردهیو قطع کردم وازسینه دیگم بهش شیر دادم.تو نت خوندم مشکلی نداره خوردن این خون برا بچه

دخترم ک خوابید یهو چنتا لخته خون بالا اورد استفراغشم رنگش تقریبا خونی بود ینی شیری ک باخون خورده بود اوردبالا

نمدونم دگ چ کنم تا سینم خوب بشه،پماد هیدرودرم،گانو،روغن حیوانی و چنتا چیز دیگه زدم ولی خوب نشده

ازطرفی دخترم بجزسینم چیزی نمیگیره،ینی شیشه نمیگیره مجبورم کلا سینمو بهش بدم

دخترم تازه ۶ماهش شده انچنان غذای کمکی هم نمیتونم بهش بدم،

امشب پماد تتراسایکیلین زدم ببینم افاقه میکنه

کسی راه‌حلی داره بگه لطفا

اومدم عکس نوک سینه ببینم😂😂😂

لعنتی ادم ی تاپیک میزنع کاربرا یه بلایی سرت میارن ک مجبور شی در هر شرایطی  عکس بدی😂😂😂

یازدهمین کاربریمهههههههه😶‍🌫️نی نی یاااار تورو جدت نترکون اینبار دیگه واقعا فک کنم سیم کارتام تموم😂 با همشون عضو شدم😒😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

طرز شیر دهی صحیح هم مؤثره.باید کل هاله قهوه ای سینه تو دهن بچه باشه اگر فقط نوک سینه رو بگیره زخم میشه.دکتر هم حتما برو ممکنه پماد ترکیبی بده.بذار سینت هوا بخوره لباستو کلا بده بالا و مدام روش پماد بزن از این هیدرودرما

2740

عزیزم پماد که میزنی خوبه هر وقت به دخترت شیر میدی یه مقدار از شیرت رو نوک سینه بمال خودش کمک میکنه برای زودتر خوب شدن زخم و اینکه روزی چند بار حتما از فاصله دور سشوار بگیر روی زخم خیلی زود خوب میشه ،همه ما این دوره رو گذروندیم چند روز دیگه بهتر میشی انشاا.. 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 
بهش میگن شقاق سینه،منم سر پسرم اینطوری شده بودم اششسک میزیختم و شیر میدادم از دردش کرم شقاق سینه ما ...

من برای دو تا پسرم خیلی گشتم ظاهرا دیگه کرم شقاق سینه ماستلا وارد نمیشه وگرنه اون موقع هم همه بهم گفتن ماستلا بگیر.اصلا نیست متاسفانه

دکتر چی گفت ؟ با روغن زیتون دائما چرب نگه دارید چطوره؟ روغن زیتون خوراکی ک اگه دخترتون بخوره همشکل ن ...

دکتر چیزی نگفت پماد شقاق سینه نوشت ک بی تاثیره،دائما چربه ولی با پمادای دیگه

2706