2733
2739
سلام ببخشید سرتونو درد میارم ولی اگه کمک فکری بدید ممنون میشم تازگیا متوجه شدم مادرشوهرم خیلی داره پاشو از گلیمش درازتر میکنه و تو زندگیمون میخواد آتیش بندازه نمونش اینکه توی عید بخاطر یه حرفش دو هفته ی عید من و همسر قهر بودیم قضیه این بود که قرار بود ماشینو بفروشیم که من با مشتری قرار گذاشتم داشت میومد خونه که ماشینو ببینه همسرم هم بدون اینکه به من بگه رفته بود شیطون بازار وقتی باهاش تماس گرفتم عصبانی شدم و وقتی گوشیو گذاشتم گفتم چه بیشوریه ها بدون هماهنگی میره حالا من این مشتری رو چیکارش کنم. مادر شوهرم اونجا بود و حواسم نبود دیگه شروع کرد که چرا به پسر من گفتی بیشور و این حرفا بعدشم گفت بیشعور خودتی منم هیچی نگفتم بعدا اینو به همسر گفته بود و خلاصه که ما به جون هم افتادیم و قهر چند روز پیشا نمیدونم چی شد که شروع کرد جلوی همسرم که من از خانمت ناراحتم و این حرفا حالا قضیه چی بود؟ من جلوی دو تا از فامیلاشون داشتم حرف میزدم گفتم لعنت به باعث و بانی این بدبختیای ایرانیا که چون یادم رفت بگم بلانسبت به خانم برخورده بود که تو آبروی منو بردی و با من بودی!!!!!!!!!!!!!!!!!! خلاصه بعدش گفت آره من با خانمت رفتم بیرون روسریش رفته عقب مردا بدجور نگاش کردن به غیرت من برخورده و ما آبرو داریم و این حرفا حالا من موقع دور زدن تو ماشین حواسم نبوده روسریم یکم رفته بوده عقب همچین با آب و تاب تعریف میکرد جلوی شوهرم که مردا چطوری به من نگاه میکردن که نگو!!!
آینده ای بساز که گذشته ات جلویش زانو بزند ..
خودتون ببینید دیگه داره چطوری شوهر منو تحریک میکنه که به من بتوپه بعدش میگه آره فلان روز که رفته بودیم بخاری بخریم روسریش رفته بودکنار گردنش معلوم بود فروشنده هه یه جوری زول زده بود بهش که من آب شدم و گفتم من بخاری نمیخوام!! فکر کنید من بچه کوچیکمو گذاشتم خانمو بردم بخاری براش بخرم اون وقت حالا حواسم نبوده یذره گردنم معلوم شده اومده اینو با آب و تاب برای شوهرم تعریف میکنه آخه این خیر مارو میخواد؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی جالبه بعدش گفت تو و خواهرت دو سال پیش که میخواستی لباس عروستو پرو کنی توی مزون بادبزناتونو در آوردین خودتونو باد زدین من خیلی خجالت کشیدم فروشنده مگه آدم نبود که جلوش خودتونو باد زدین اونم داشت کار میکرد دیگه شما نباید خودتونو باد میزدین منم از خجالتم دیگه برای لباس عروس باهاتون نیومدم!!!!!!!!!!!!!!!!!
2731
باید جلوی روش و جلو شوهرت بگی حالا منظورتون از گفتن این حرفا چیه؟؟ میخوای بگی من مرض دارم جلب توجه کنم یا اینکه میخوای بین منو شوخرم دعوا شه و بعد بگی من خیرتونو میخوام؟؟یا میخواین بگین پدر و مادرم منو درست تربیت نکردن که حالا شما از نو میخواین ابرو یاد بدین؟؟ یبار اینجوری بگی شاید بعدش شوهرت باهات دعوا کنه ولی راحت میشی
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2738
خلاصه سرتونو درد نیارم از این حرفای چرت و پرت و خاله زنکی زده و دل منو خون کرده از چی خیلی ناراحتم از اینکه میگه من آبروم میره رعایت کن تو باید خودتو صددرصد عوض کنی ما خانواده با آبرویی هستیم نمیخوام آبرومون بره انگار من با سی سال سن تاحالا بی آبرویی کردم انگار من تا حالا تو زندگی کوچیکترین خطایی کردم که اومده اینهمه قلمبه بارم میکنه
چرا شما مادر همسرتو می بری بیرون نهایت باید با شوهرت بره اگر شوهرت وقت نداره دیگه مشکل خودشونه نه شما

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

مادر شوهر من زن بسیار خشکه مقدسیه من نیز جلوی اون کاملا حجاب میکنم لزومی نداره وقتی با اون بیرون میری تیپ بزنی طوری جلوش بگرد که بهونه ای نسبت به ظاهرت پیدا نکنه و بتونه از غیرت مردت استفاده کنه من وقتی با شوهرم میرم بیرون لباس مورد علاقه خودم ار میپوشم اما اگه قرار باشه برم پیش خانواده اون با پوشش مورد نطر اونا ظاهر میشم برای حفظ زندگیت گاهی باید فیلم بازی کنی تا بهونه دستشون ندی
اره بالا خودت زیاد بهش رو دادی. دفه بعد که کار داشت بگو من نمیتونم ببرمتون واسه ابروتون بد میشه
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
عزیزم اصلا حرفاشو به روش نیار از این گوش بشنو از اون یکی گوش بیرون کن و در ضمن با غر هم به شوهرت نگو فقط با جنبه درد و دل به شوهعرت بگو من دقیقا متوجه میشم از این هایی که میگی بدتر با من برخورد کردن من الان سه سال ازدواج کردم و هرچی مادرشوهرم بهم بی احترامی کرده هیچی نگفتم خودش دیگه کم آورده و به بقیه گفته این عروسم خیلی صبوره
2706