2733
2734
عنوان

افسردگی در بارداری

120 بازدید | 5 پست

تقریبا یک سال  قبل از ازدواجم پدرم فوت شدند. توی خرید جهیزیه و برگزاری مراسم عقد خیلی مشکل داشتم. سختی های کارمندی رو هم داشتم. الان باردارم و دکتر بهم گفته سختی ها بهم فشار آوردند و الان با نوار مغزی تشخیص دادند که افسردگی دارم. بیشتر اوقات خوابم و همسرم گله میکنه. جمع گریز هستم و برای هیچکاری انگیزه ندارم. دکتر بهم گفتند که قرص مصرف کنم. اگر مصرف کنم ممکنه جنین مشکلاتی پیدا کنه و اگر استفاده نکنم ممکنه بعد از زایمان شدت افسردگیم هم افزایش پیدا کنه و در روابط مادر و فرزندیم مشکل بوجود بیاد. کسایی که سابقه افسردگی در بارداری رو دارند میتونند از تجربیاتشون بگند؟ 

درک می کنم ب این راحتی نیست ولی 

همت و اراده ی خودت را می خواد جاانم 

حتما در روز ی تایمی را برو بیرون .قدم بزنم

چندتا گل طبیعی بگیر ازشون نگهداری کن ...

فیلم.سریال طنز ببین ..آهنگ شاد گوش کن 

کتاب بخون ...هر چیزی ک می دونی حالت را خوب می کنه 

با همسرتون وقت بگذرونید..برای بچه اتون خرید کنید 

.بعد از بیدار شدن توی رخت خواب نمون 

درک می کنم ب این راحتی نیست ولی  همت و اراده ی خودت را می خواد جاانم  حتما در روز ی تایم ...

الان اومدیم مهمونی خونه فامیلای شوهرم. از ظهر تا حالا. همه با هم میگن میخندند. ولی من اینجا تنهام. کسی هم هم سنم نیست. هر کی میگه به شوهرت اینو بده براش اینکارو بکن. اونکارو بکن. میخوام ازینجا برم شوهرمم درک نمیکنه بعدش میگه تو چرا قیافه گرفتی. میخوام با دوستای خودم باشم ولی چون بعد از ازدواج یه شهر دیگه اومدم ازشون دورم. اینجا هم خوش نمیگذره بهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اومدیم مهمونی خونه فامیلای شوهرم. از ظهر تا حالا. همه با هم میگن میخندند. ولی من اینجا تنهام. ک ...

این دوری هم می تونه دلیل باشه 

ولی از ی جای ب بعد باید شرایط را بپذیرید عزیزم

بپذیرید تا راحت تر کنار بیاید 

این ک سر جنگ داشته باشید و بگید مثال من دوستام را 

می خوام فقط خودتون را خسته می کنید 

همسرتون هم تا ی جای پیگیره و بعد ی مدت خسته میشن  ....پس ب خاطر خودت.کوچولوت.همسرت.زندگیت خودتو جمع و جور کن جوونم

قبل از هر درمانی خودتی ک می تونی ب خودت کمک کنی 

2731