2737
2734
عنوان

باسیاستا میشه زود بیاین

31 بازدید | 12 پست
خلاصه میگم سر یه حرفی که من در مورد مادرشوهرم به همسرم گفتم و ایشون سادگی کرده و به مادرش گفته بینمون شکرآب شده و متأسفانه همه چی ریخته کردن مادر من حالا مادرشوهرم از طریق دختر کوچیکش پیغام فرستاده که همسرم حداقل یه پیامک عذرخواهی بفرسته تا پدرش ببینه و روابط بهتر بشه که همسرم قبول نکرد میگه به ناحق همه چی رو ربختن گردن ما الان امروز همین خواهرشوهرم اومده میگه مامان میگه حداقل من که عروسم زنگ بزنم منم چون نمیخوام مامانم مقصر شناخته بشه گفتم باشه زنگ میزنم و توضیح میدم که همه چی سوء تفاهم بوده به خواهر شاهرگم گفتم فقط همسرم نفهمه من زنگ زدم الان اما دودل شدم به نظرتون زنگ بزنم
نه این و نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود....
من فقط نمیخوام بین خانواده من و همسرم مشکل بوجود بیاد وگرنه اینا مادروپسرن الانم بینشون درست نشه بعد یه مدت روابطشون خوب میشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم ترسم همینه که شوهرمم بفهمه از طرفی خانواده همسرم دست به قهرشون خوبه میدونم قهر کنم اشتیشون سخته منظورم خانوادمه
2738
به خواهرشوهر سفارش کردم همسرم چیزی ندونه به مامانشم میگه نگه احتمال زیاد نمیخوره گفتم که مغدورن آخه الان مشکلم اینا که با خواهرش هرم گفتم زنگ میزنم اونم قول داده همسرم چیزی نفهمه اومد چیکارکنم پس؟
منظورم خواهرشوهرم که منتظر زنگ من به مامانشم البته من همه چی رو بهش گفتم تا به مادرش بگه اما میگه مامان میگه نه اون داره طرفه مامانشو میگیره برا همین میگه خودت زنگ بزن توضیح بده
یه کم سیس اش کن اومد بگو عزیزم میخواستم راجب کاری ازت اجازه بگیرم و هرچیییی تو بگی همون کارو میکنم و کل ماجرا خواهرشوهرتو تعریف کن ، اگه خیلی جبهه گرفت و گفت اصلا و عمرا بدون اگه بی اجازش کاری کنی واویلا میکنه ، اگه ام گفت حالا دلیلش چیه و ول کن و اینا یه کم دیگه زبون بریز ٧٠ درصد جواب میده