2737
2739
عنوان

خانما مشاوره بدید به من

68 بازدید | 10 پست

من با شوهرم دعوا کردم شوهرم خونه باباش بود اونجا کلی حرف پشت من زده که ازش بدم میاد مجبورم باش زندگی کنم و طلاقش میدادم و کلی حرفای دیگه الانمیخوام یه کاری کنه که خانوادش بفهمن اون از رو عصبانیت این حرفارو زده خودش الان پشیمونه ولی چکار کنه بنظرتون که بفهمن دوستم داره نگید مهم نیس بفهمن یانه چون خودشون هم حرفایی زدن پشت من که اره اذیتش میکنه ونمیخوادش و فلان

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید توی جمع بصورت غافلگیرانه یه کادوی هر چند کوچیک بهت بده و پیشونیت رو ببوسه و بگه عاشقتم بابت رفتارهای بدم جلوی جمع ازت معذرت می‌خوام....تامام 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

ما اینجا تنها مشاورمون اینه طلاق بگیر 😜😜 دلت خوشه اینجا دنبال مشاوره هستی. الان یه زن نرمال باید تو بغل شوهرش خواب باشه نه اینکه تو اینجا وول بخوره، شامل خودمم میشه

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
اتفاقا یه آقایی از دوستای خانوادگی تو مهمونی پشت سر زنش بد گفت فرداش زنگ زد گفت آشتی کردم باهاش یه و ...

کاش شوهرم این کار رو میکرد 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 
2740