2752
2734

ان شالله سلامتی شو بدست بیاره 

(فاطمه‌ هستم) برای خوشبختی من و علی💍، رونق شغلمون سلامتی خودمون و خانواده هامون یه صلوات میفرستی؟😍 1403/03/03 به آرزوم میرسم چون لیاقتشو دارم🌝🌱🌿 نوکر حضرت زهرام هروقت زندگی بهتون سخت شد بگین یا زهرا تنهاتون نمیزاره ❤️ اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک ❤️ خدایا شکرت🤲 برای هرچیز خوبی که تو زندگی م دارم، خدایاشکرت 🤲 برای سلامتی، برای علی م ، برای خانوادم ، برای همه چی🌻. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزکم خدا صبرت بده قطعا روح بزرگی داری که همچین غمی داری خدا تو وجودت دیده چقد قوی هستی یه روزی پاداش این امتحان بزرگ رو بهت میده  براتون دعا میکنم ♥️چرا از شش ماهگی فلج مغزی شده؟حرفم نمیزنه اصلا ؟بیشتر توضیح میدی؟

2731
عزیزکم خدا صبرت بده قطعا روح بزرگی داری که همچین غمی داری خدا تو وجودت دیده چقد قوی هستی یه روزی پاد ...

تشنج میکرد کم کم تا شش ماه توانایی هاشواز دست داد فقط یه ند بار مامان گفت و یک بار بابا

تشنج میکرد کم کم تا شش ماه توانایی هاشواز دست داد فقط یه ند بار مامان گفت و یک بار بابا

الهی دورش بگردم 😢🥺الهی خدا نگاه دل شکسته ت کنه ب حق امام رضا این ماه عزیز شفاشو بده کدوم شهری آجی

همون لحظه که به دنیااومد تشنج کرد پاش لرزید 

ببخشید بچه من 20 روزگی بغلم بود یهو بدنش لرزید یکی از پاهاشم برده بود بالا یعنی تشنج کرده؟ 

تب نداشت 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
استارتر عزیز ببخشید ک میپرسم باردار بودی نفهمیدی مشکل داره؟ تو سونوگرافی نگفتن عقب موندس؟

عقب مونده چیه چه طرز حرف زدنه،یعنی واقعا نمیفهمی یا خودتو میزنی به اون راه 

بنده خدا دخترش کجاش عقب موندس،

تو بیشتر عقب مونده ای با این حرف زدنت

همه داروندارمی دختر نازم👼🌸♥️
ایرانشهر تهران میشه؟ اگه تهران اخه فدات شم اینهمهههه سونوگرافی معتبر هست کاش جدی درست حسابی میرفتی& ...

میشه حرف الکی نزنی؟ 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ایرانشهر تهران میشه؟ اگه تهران اخه فدات شم اینهمهههه سونوگرافی معتبر هست کاش جدی درست حسابی میرفتی& ...

توی تقدیرت ک باشه امتحان زندگی ت ک باشه هیچ جوره نمیشه جلوشو گرفت خداروشکر یه مادر قوی و مهربون بالاسرشه انشالله مادرمون فاطمه زهرا تواین ماه لباس عافیت تن دخترمون کنه 

2706