2733
2739
سلام دوست جونا من جایی خوندم تا 98 درصد میگه بچه سالمه یا نه

اونایی سونو سه بعدی انجام دادن دقیقا چه ماهی باید انجام بشه هزینش چقدره ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزنم من انجام دادم اینکه تا چند درصد درسته رو نمی دونم اما دختر من رو گفت کاملا سالمه که خدا رو شکر سالم هم هم بودش من تو 21 هفته انجام دادم و شد 60 هزارتومن
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2728
سلام کیانا جون منم میخوام این سونو رو انجام بدم ولی میترسم ضرر داشته باشه ......تاریخ سونوم 1 ابان هستش
من 30 هفته امه گذاشتم الان برم که بچه کاملا رشد کرده باشه شما چند هفته تونه ..؟
هزینه اشم هم اونجا که من میرم 50 تومن میگیره
دکتر سونوگرافی خودش گفت که از لحاظ تشخیص پزشکی و سلامت جنین هیچ برتری به سونو عادی نداره . فقط به علت بالاتر بودن میزان امواج صوتی ، تصویر بهتری را ارائه میده و صورت نی نی دیده میشه و از لحاظ روانی واسه مادر خوبه . همین . یکبار بیشتر هم انجام ندید . توی ماه 8 هم بهترین وقتشه . هزینه اش هم 60 تومنه
سونو سه بعدی تا حدود زیادی از مشکلات جسمی جنین رو نشون میده ولی ناهنجاری هایی مثل ناشنوایی و نابینایی و مشکلات ذهنی رو نشون نمیده. یه سری چیزایی رو بیشتر از سونو دو بعدی نشون میده مثل لب شکری و شکاف کام و ناهنجاری های صورت. البته تو تحقیقات معلوم شده یه سری مضرات داره مثلا بعلت اینکه امواج ارسال شده به جنین به مدت طولانی تری به یک نقطه بافت جنین متمرکز میشن باعث سوختگی بافت نرم جنین میشه و حتی اگه زیاد رو یک نقطه متمرکز بشه باعث جوش امدن مایع دور جنین میشه. انجام ندادنش بهتره.
2740
من الان یه پسر دو سال وده ماهه دارم ...زمان بارداریم دو بار سونو سه بعدی رفتم یک بار تو 5 ماهگی ویک بار تو 7 ماهگی.....سونو ها خیلی دقیق هستن وسلامت جنین را کامل نشون میدن ....دکتر من دکتر عالی بود وبرام خیلی وقت میگذاشت وکامل روشنم میکرد .....ونسبت به رشد مغز وجمجهوبینایی را کامل تشخیص میدن وآب درونش میتونن مشکل ذهنی را تشخیص بدن .....بینایی را دقیقا نشون میده ......
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .