2733
2739
سلام دوستای گلم. من این تاپیک ایجاد کردم که هرکدوم از ما که یه راه خاص و به قولی یه راز برا موفقیت برا باردار شدن داریم بیایم بگیم تا بقیه دوستان هم بتونن از راهها استفاده کنن و با موفقیت باردار بشن.
.Lilypie Maternity tickers

ناربن
*کاربر تایید شده*
1391/3/27 8:51 ق.ظ

همسر من واریکوسل داشت..قرار بود عمل کنه که یهو دیدیم باردار شدم...به نظر خودم چیزی که خیلی تاثیر داشت معجونی بود که یکی از دوستان بهم یاد داده بود و به مدت سه ماه هر روز عصر به همسرم میدادم...البته سابقه یه سقط هم داشتیم...
معجون:موز...شیر..عسل...پسته و بادوم درختی و فندق پودر شده...پودر نارگیل...پودر جوانه گندم...کنجد...شیره خرما
همه رو مخلوط میکنیم و به شکل یه مایع تقریبا غلیظ در میاریم...

البته استرس نداشتن هم خیلی مهمه..من دقیقا ماهی باردار شدم که نه من نه همسرم دیگه تو فکر نینی نبودیم!

آویسا
*کاربر تایید شده*
1391/3/27 8:52 ق.ظ

بنظر من اگه یکی بتونه تو همه چیز خودخواهانه فقط به خودش و بچش فکر کنه خیلی خوبه. من اگه میتونستم حتما کلی برد میکردم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وندا91
*کاربر تایید شده*
1391/3/27 8:57 ق.ظ

با محیا موافقم
من با تمام مشکلاتی که داشتم( از کار افتادگی تخمدان راست ، کیست تخمدان چپ ، چسبندکی شکمی،جلوگیری طولانی، سن بالا برای بارداری و....) فقط بخاطر اینکه استرس و ناراحتی از این بابت نداشتم با اولین اقدام باردار شدم بطوریکه خودم تا یکماه نمیدونستم دکترم باورش نمیشد
دکتری هم که منو سزارین کرد گفت با اوضاع تو باورم نمیشه بطور طبیعی باردار شده باشی
وقتی مشکلاتمو فهمیدم به هیچکس نگفتم غصه هم نخوردم اعتقاد داشتم اگه خدا بخواد به ما بچه میده اگه هم نخواد سالم هم بودم نمیشد
2728
یکی از دوستان من که خیلی وقت منتظر بود و اخرش هم دکترا بهش گفتن باید بیای ای وی اف و میکرو کنی.
میگفت یک ماه به روش س گ ی و در زمانی که شوهری ا ر ض ا شده حالت مکش ایجاد کرد و تمام م ن ی را با شل و سفت کردن خودش به داخل مکید و همون ماه هم مامان شد
2740
من بعد از دو سال انتظار دقیقا همون ماهی که اصلا فکرش رو نمیکردم و خودمو با ورزش مشغول کرده بودم باردار شدم بی خیال همه چی شده بودم تا یک ماهگی نمیدونستم کلی هم ورزش و بدو بدو کردم اگه خدا بخواد همه چی شدنیه فقط باید از اون بخوای اگه به صلاحت باشه حتما میشه شک نکن
چون هنوز نتیجه نگرفتم نمی تونم رازمو بگم

به محض اینکه اوکی شد .......

و مطمئناَ این جوری شروع می کنم که :راز موفقیت من برا باردار شدن این بود که بالاخره خدا خواست!!!!!!!!

یکی اون بالا نشسته که خودش می دونه!!!!
2706