2737
2739
عنوان

راز های موفقیت دوستان در بارداری

1786 بازدید | 24 پست
سلام دوستای گلم. من این تاپیک ایجاد کردم که هرکدوم از ما که یه راه خاص و به قولی یه راز برا موفقیت برا باردار شدن داریم بیایم بگیم تا بقیه دوستان هم بتونن از راهها استفاده کنن و با موفقیت باردار بشن.
.Lilypie Maternity tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همسر من واریکوسل داشت..قرار بود عمل کنه که یهو دیدیم باردار شدم...به نظر خودم چیزی که خیلی تاثیر داشت معجونی بود که یکی از دوستان بهم یاد داده بود و به مدت سه ماه هر روز عصر به همسرم میدادم...البته سابقه یه سقط هم داشتیم...
معجون:موز...شیر..عسل...پسته و بادوم درختی و فندق پودر شده...پودر نارگیل...پودر جوانه گندم...کنجد...شیره خرما
همه رو مخلوط میکنیم و به شکل یه مایع تقریبا غلیظ در میاریم...

البته استرس نداشتن هم خیلی مهمه..من دقیقا ماهی باردار شدم که نه من نه همسرم دیگه تو فکر نینی نبودیم!
2742
2740
با محیا موافقم
من با تمام مشکلاتی که داشتم( از کار افتادگی تخمدان راست ، کیست تخمدان چپ ، چسبندکی شکمی،جلوگیری طولانی، سن بالا برای بارداری و....) فقط بخاطر اینکه استرس و ناراحتی از این بابت نداشتم با اولین اقدام باردار شدم بطوریکه خودم تا یکماه نمیدونستم دکترم باورش نمیشد
دکتری هم که منو سزارین کرد گفت با اوضاع تو باورم نمیشه بطور طبیعی باردار شده باشی
وقتی مشکلاتمو فهمیدم به هیچکس نگفتم غصه هم نخوردم اعتقاد داشتم اگه خدا بخواد به ما بچه میده اگه هم نخواد سالم هم بودم نمیشد
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706