2737
2734
عنوان

امروز دخترم صدام زد برم دستشویی...

| مشاهده متن کامل بحث + 2198 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میرم بخوابم بچه ها تاپیک و باز میذارم کسی سوال یا نظری داره بذاره بعدا چک‌می کنم

سلام عزیزم 

میشه بیاید یه کم از تجربیاتتون بگید دختر من دوماه دیگه ۸سالش میشه دوتا تار موی ضخیم تو ناحیه تناسلیش داره خیلی نگرانم ازمایشم دادم گفت بلوغش شروع نشده

خیلی حالم گرفته س

سالیانی که بگذرد و عطای خیلی چیزها را به بقای همان چیزها ببخشی و واژه تسلیم شدن را دنیا برایت تفهیم کند! در سکوت یک روز تابستانی صدای درب زدن آرزوهایت می رسد…  او چیز دگر داند…   او چیز دگر سازد
2731
سلام عزیزم  میشه بیاید یه کم از تجربیاتتون بگید دختر من دوماه دیگه ۸سالش میشه دوتا تار موی ضخی ...

دختر من دقیقا از ۸ سالگی علایمش،شروع شد 

رویش موهای نازک زیر بغل و اندام خصوصی در حد کم 

برجسته شدن سینه که بمرور کمی بیشتر شده

الانم ۸ سال و ۹ ماهشه ترشحات واژنش هم شروع شده

دکترش می گه کاملا طبیعیه و ۸،سال به بعد بلوغ زودرس،حساب نمی،شه و هیچ اقدامی لازم نیست

در حال حاضر قدش ۱۳۱ هه و وزنش،۲۶

اینجا به متخصص ارجاع نمی دن و با آمپول بلوغ رو عقب نمی ندازن 

دختر من دقیقا از ۸ سالگی علایمش،شروع شد  رویش موهای نازک زیر بغل و اندام خصوصی در حد کم  ...

اینجا تا دلت بخواد استرس و دارو و امپول

سالیانی که بگذرد و عطای خیلی چیزها را به بقای همان چیزها ببخشی و واژه تسلیم شدن را دنیا برایت تفهیم کند! در سکوت یک روز تابستانی صدای درب زدن آرزوهایت می رسد…  او چیز دگر داند…   او چیز دگر سازد
2740
سلام عزیزم تقریبا شرایط دخترم و دخترتون یکیه هم موی زیر بغلش هم دخترم الان یه هفته اس یکی از سینه ها ...

دخبر شما چند سالشه؟

دختر من ۸ سال و ۱۰ ماهشه .بلوغش،دقیقا از ۸ سالگی شروع شده جهش رشد قد هم داشته 

دخبر شما چند سالشه؟ دختر من ۸ سال و ۱۰ ماهشه .بلوغش،دقیقا از ۸ سالگی شروع شده جهش رشد قد هم داشته&n ...

دختر من متولد ۹۳ برج ۸ روز چهارمه از دختر شما یه ماه یا کمتر کوچیکتره دخترم از شش سالگی موی کرکی زیر بغل داشت ولی ۸ سالگی ضخیم شدن ناحیه تناسلی هنوز مثل ادم بالغ نشده موهای نازک داره و الان یه چند روزی میشه یکی از سینه هاش جووونه زده من از دوتا از دوستام پرسیدم دختراشون سینه ی سمت راستشون جووونه زده ولی مو ندارن راستی ۸ سالگی موهاش بشدت چرب شدن