2733
2734
عنوان

خانمای متاهل بیابن یه لحظه

472 بازدید | 23 پست

وقتی خونه مامانتون دعوتین زن داداشاتون کمک نکنن ناراحت نمیشبن

اخه مامانم‌مناسبتها دعوت میکنه رن دادشام ففط میشنن

موفع سفره جمع کردن الکی دو تابشقاب برمیدارن 

همه کارها با منو خاهرمه ما هم‌مهمونیم مامانموکه کمرس درد میکنه

شما باشین ناراحت نمیشبن؟؟

التماس تفکر

نه

سوالی درباره فیلم و سریال داشتین بپرسین لطفا اگه سنت کمه و هنوز به بلوغ فکری نرسیدی من و ریپلای نکن چون اگه کسی بخواد قانعتون کنه به نفهمی خودتون ادامه میدین اگرم دیدی جوابتو ندادم یعنی نخواستم به یه تپه کود لگد بزنم                        اندازه یه دونه قاشق چای خوری حس ششم دارم ولی برای سرگرمیه جدی نگیرید 😬😁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خب شما هستید دیگه 

من و جاریمم تا خواهر شوهرا هستن دست نمی‌زنیم 

فقط ظرفای آخر شبو با کمک بقیه میشوریم 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

من برادر ندارم ولی خونه مامان همسرم میریم من کار نمیکنم و دو تا خواهرش کار میکنن البته تعارف میکنم ولی خودشون اجازه نمیدن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2740

ما تقسیم کار میکنیم ، وگرنه زنداداشای ما از زنداداشای شما پرروترن.

وایمیستن الکی به حرف زدن تا کارا تموم شه.

منو خواهرم همون اول تکلیفشونو معلوم میکنیم، کی باید بشوره کی جارو‌کنه و……

✨✨💫عشق ماندگار….خداست💫✨✨

منم خونه هیچ کس جز سفره انداختن دست به چیزی نمیزنم کسی هم بیاد خونه من میکم نکن

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

حالا دوتا کاسه بشقاب جمع کردن چیه بخدا زشته ما زن هستیم چرا ه غر میزنیم ی شب دور هممیم دیگه همه رو زیر نظر میگیرییم ک کی چکار میکنه عروس و خواهر و مادر زن ومادرشوهر هممون زنیم شاید عروس واقعا خسته باشه یا هر چی ...هر کسی تونست کمک داد دسش درد نکنه هر کسم کمک نداد دلیل بر بد بودن نمیشه

تلاش کن طلاش کن....
2706