2737
2734
عنوان

سوال درمورد شیر خشک لطفاا بیاین

138 بازدید | 5 پست
سلام ممنون که اومدین من پسرم شیر خودمو میخوره سوالم اینه شیر خشک اپتامیل رو تا چه مدت بعد بازکددنش میشه نگه داشت و استفاده کرد؟یعنی بیشتر از یک ماه میشه یا کمتر؟ چون شیر خودم میخوره فقط واسه بیرون رفتن بهش میدم اونم شاید چندروز یا حتی یه هفته یبار بشه ممنون میشم راجب اپتامیل راهنماییم کنین دوست جوناا
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥
تو یخچال مدت بیشتری قابل نگهداریه.گرچه خیلی ها میگن این کارو نباید کرد
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان پس تا یک ماه باید تموم شه اخه فکر نکنم مصرفش اینقد باشه نهایت هرچی اضاف اومد خودمون میخوریم
2731
ولی اینجوری خیلی بده خیلی کاش بیشتر میموند یا بسته های کوچیکتر شیر خشکم بود خداییش گرونه ها الان اپتامیا رو نزدیک بیست گرفتم خدا به داد مامانایی که ششیر خشک میدن برسه
اکر فعلا فقط شیر میخوره بهتره به تاریخ مصرفش نگاه کنید .بعد که غذا خور شد باقی مونده ی شیر خشکش رو تو فرنی یا سوپش بریزید که حیف نشه .پسر منم دوگانه سوزه و شبها شیر خشک نان میخوره اما وقتی شیرش به تاریخ انقضا نزدیک میشه من فرنیش میکنم براش.
روزگار هر چی تغییر کنه من چشم نمیگم