2737
2739
من پای چپ پسرم کلاب فوته.میخوام در این زمینه خیلی اطلاعات بدست بیارم و از تجربیات دوستان استفاده کنم اعم از ورزش پا و طول دوره درمان و کفشای بریسش و رفع بیقراری های بچه و نگهداری از بچه و خلاصه همه چیز ممنون میشم واقعا اگر چیزی میدونین یا بلدین که به بهبود این بیماری و آرام شدن دل من کمک میکنه باهام درمیون بذارین
انسانم‌ آرزوست.  
پسرتون چند وقتشه؟
خداجونم به خاطر دوتا فرشته ی کوچولویی که تو وجودم قرار دادی و منو لایق دونستی هزاران مرتبه شکرت..خدای مهربونم سپردمشون به خودت..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین..خیلی التماس دعا دوستان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وای خدا یعنی اصلا کسی نیس میخوام کلی مطلب یاد بگیریم از همدیگه.تا اینجا جمع آوری کنم تا شاید روزی بدرد مادر نگران دیگه ای مث من بخوره.چون خود من تاحالا اسم این بیماری رو نشنیده بودم و حتی اصلا ندیده بودم دراطرافیان و فامیل
انسانم‌ آرزوست.  
2738
من خودم تجربه خاصی ندارم اما فقط اومدم بگم نگران نباشید یکی از نزدیکانم سی و پنج سال پیش درمان کرده و چهار تا عمل شده تو بچگی ا. خوب شده و اصلا مشخص نیست. الان هم استاد دانشگاهه و مهندس و دو تا بچه هم داره .
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
مرسی شمعدانی جان.من میخواستم بپرسم از کسایی که تجربه دارن که چطوری پای بچه رو ورزش بدم.چون خداروشکر ...

سلام یبخشبد پای بچتون خوب شده الان؟ راحت راه میره؟ مشکلی نداره؟ منم پسرم کلابه چپه 3 بار گچ گرفتن الانم حالت اتل بهش دادن.. مثل همون بریسه اما فقط یه پاشه 

💞خداجون ممنونتم که دوباره لایق مادر شدن بودم💞 🧚‍♂️دوست مهربونم که امضامو میخونی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کن🧚‍♀️