2733
2739
از اول بارداری قرار جنین یا عرضی بود یا بریچ که از هفته 26 عرضی بود من خیلی دوست دارم طبیعی زایمان کنم پیاده روی میکنم الاکلنگ و پروانه تمیرن میکنم ولی العان دیگه دنده هام داره میشکنه پوست بالای شکمم به شدت کشیده شده و میخاره نفس کشیدن و غذا خوردن سخت شده خیلی دنبال راه حل بودم تا دیدم که یکی ازراه کارها چرخوندن جنین از روی شکم هست که ماما انجام میده کسی بوده که این کارو کرده باشه ؟
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا هفته 37 جا داره واسه چرخش
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
گفته روزی یه ربع به پشت بخوابم ولی نه کامل بپشت یکم مایل.. و زیر سرم و زیر پام بالش بذارم و یک ربع بمونم تو همین وضعیت..
یکی دیگه هم اینکه بخوابم کنار دیوار پام و نود درجه ببرم بالا تکیه بدم به دیوار اینم روزی ۱۵ دقیقه ولی هر ۵دقیقه پاشم راه برم دوباره پنج دقیقه دیگه
2740
تو وبلاگم روش چرخوندن جنین رو گذاشتم اما هر کسی انجام نمیده نمیدونم یه جا ادرس بهم دادن گفتم اول بزم سونو گرافی شنبه بعد با جواب سونو برم پیشش ببینم میشه کاری کرد یا نه خیلی استرس دارم تمام عمرم دلم میخاسته طبیعی زایمان کنم مخصوصا که عمل داشتم لا پاراسکپی پارسال و بعد بیهوشی خیلی حالم بد بود و کلا بعد عمل دردم زیاد بود
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
مریک جون گفت کنار دیوار یه پاتو بالا ببری یا هر دو؟ بعد اینکه باسنتو بچسبونی به دیوار یا مماس با دیوار بخابی من درست متوجه نشدم
2706