2733
2739
عنوان

میشه یکم با من حرف بزنین

103 بازدید | 16 پست

ترخدا خیلی نیاز دارم با کسی حرف بزنم 

شوهرم آدم خوبیه ولی وقتی عصبی میشه هیچی نمیتونه جلوشو بگیره 

بخاطر عید بخاطر بچه ک تو شکممه من پیش قدم شدم برای آشتی حرفای خیلی زشتی زد خیلی زشت یعنی حتی نمیتونم ب زبون بیارم بزور آشتی کرد بعد گف کاش بمیری یعنی قلبم تیک تیک شد هم اون حرفای زشتش هم این حرفش دلم داغونه میشه آرومم کنین (ایشالا مثل من نباشین زندگیتون سیاه نباشه) راستی قبل این ک بفهمم باردارم قهر بودم تا ۲ هفته خواستم جدا شم ک فهمید باردارم اخلاقش خوب شد نمیدونم چرا دیشب یهو عوض شد ،،،روم نمیشه ب خانوادم زنگ بزنم عید رو تبریک بگم می‌فهمن از رو لحن حرف زدنم،،،اینم چون با من مشکل داره ب خانوادم زنگ نمیزنه عید تبریک بگ چیکار کنم ک خانوادم عید بدی نداشته باشن نفهمن ترخدا ترخدا فقط منو آروم کنین ترخدا حالم وحشتناک بده 

دلمو شکوندی خدا من ک هدیه قشنگتو دوس داشتم چرا آخه 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر حرفی و هر کاری توی عصبانیت به زبان میاره و انجام میده از ته قلبش نیست خود منم همینطورم

یعنی فحشای ناموسی هم زده از ته دل نبوده؟

2738
نمیدونستم ،،یعنی یجوری ناخواسته بود 

عزیزم حرفای همسرتون فوووالعاده بد بوده هرچند تو دعوا بوده ولی آدم باید تو دعوا بتونه خودشو کنترل کنه الان اون تو دعوا یه حرفی به شما زده که شاید الان یادش نباشه ولی حرف اون اصلا از یاد شما نمیره آدما باید یاد بگیرن تو دعوا حتی کنترل و حساب شده حرف بزنن که بعدا از حرفاشون پشیمون نشن طرف شونو سرد نکنن حرمتها رو نشکنن 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
عزیزم حرفای همسرتون فوووالعاده بد بوده هرچند تو دعوا بوده ولی آدم باید تو دعوا بتونه خودشو کنترل کنه ...

حرپت رو شکوندی دیگ منم عین بز فقط نگا کردم 

یعنی فحشای ناموسی هم زده از ته دل نبوده؟

شما خودت گفتی شوهرت ادم خوبیه ولی وقتی عصبانی میشه اینطوری میشه سعی کن تا جاییکه میشه نذاری عصبانی بشه اطلاعات تونو ببرید بالا درمورد نحوه برخورد با آدم عصبانی که بدونید موقعی که همسرتون عصبانیه بهترین واکنش چیه بنظرم حالا که قصد ادامه دادن دارید این بهترین کاره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
🫠بزور دارم همبن کارو میکنم بابت فحش هایی ک داد حالم بده

از الان بهش محبت نکن یکم سرسنگین باش بدونه ناراحتی بفهمه حرفاش زشت بوده اشتباه بوده اگه از الان یجوری رفتار کنی که انگار اتفاقی نیوفتاده ممکنه پیش خودش بگه چون زنمه میتونم هررر حرفی که به دهنم اومد هر حرفی که دوست دارم رو بهش بزنم خوبه وقتایی که ناراحتی نشون بدی انقد تا خودش متوجه بشه 

باهاش صحبت کن ولی ناراحتی تو هم حتما بروز بده بزار بفهمه ناراحت شدی 

2706