2733
2734
من اهل چابهارم((:

عزیزمممممممم ساکن خود شهر چابهاری ؟

به به 

اینقدر دوست داشتم یه دوستی از سیستان بلوچستان می داشتم . 

من از نی نی سایت کلییییییی دوست عزیز دارم ک سالهاست در ارتباطیم با هم . همو می بینیم و هر روز برای هم کلی حرف داریم 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

• لوازم شخصی و بهداشتی: مسواک، خمیردندان، سشوار، حوله، برس یا شانه، لباس رسمی و راحتی، دمپایی یا صندل، کفش راحتی ، شوینده صورت ، ضدآفتاب 
  • لوازم الکترونیکی: لپ‌تاب، شارژر لپ‌تاب، تلفن همراه، شارژر تلفن همراه، هندزفری، رم دوربین، فلش، پاور بانک، ، کابل AUX
  • لوازم ساحل‌گردی و شنا: کلاه آفتابی، صندل، لباس و عینک شنا، لباس روی مایو، حوله، کیف ضدآب، چندنایلون  
لباس تابستونه کلاه کرم ضدافتاب  عینک حتمااا ببر  مسواک و حوله و شامپو اینا هم ک خود هتل د ...

ی ظرف در دار هم ببر ک برا بچه هات از رستوران غذاشونو برداری چون شاید نخورن اون تایم بعد گرسنه بشن 

برام مهم نیس شناسایی بشم چیزی واسه پنهان کردن ندارم👻
2731
من از جایی که میرم تا چابهار 1800 کیلومتر راهه ! ههه از شمالشرقی کشور هستم  الهی قسمتت بشه دو ...

ممنون عزیزم .

انشالله بهتون خیلی خوش بگذره .

ما هم غربیم ، کرمانشاه ، خیلی دوره ولی واقعا دوس دارم برم . 

کاربری ۶ ساله ام رو به خاطر مسائل ....... از دست دادم .
لباس تابستونه کلاه کرم ضدافتاب  عینک حتمااا ببر  مسواک و حوله و شامپو اینا هم ک خود هتل د ...

مرسی عزیزم . بهم گفتن امکانات سوئیت و هتل ها اونجا زیاد نیست .

بعلاوه الان شلوغه و در حد اسکان هست فقط . 

به همین خاطر وسیله تا جایی بتونم باید خودم ببرم . البته سعی میکنم مینال ترین حد ممکن برم . 

2740
لوازم شخصی و بهداشتی : مسواک، خمیردندان، سشوار، حوله، برس یا شانه، لباس رسمی و راحتی، دمپایی یا صندل ...

ممنون زیادددددد

لپتاپ و کایل ای یو ایکس چرا ؟ 

نایلون اشاره ی خیلییییییی خوبی بود .

نمیدونم و نشنیدم و نخوندم اونجا جایی برای شنا می برن یا نه ؟

بنظرتون با اتوبوس میشه این جزییات وسیله رو برداشت ؟

مرسی عزیزم . بهم گفتن امکانات سوئیت و هتل ها اونجا زیاد نیست . بعلاوه الان شلوغه و در حد اسکان هست ...

اگه هتل چار ستاره و‌پنج ستاره باشه تمام امکاناتو داره ولی سوئیت و اینا نداره باید خودتون ببرید خوش بگذره عزیزم من چنتا سفر ب جنوب داشتم خیلی خوش گذشت الان هوا خیلی خوبه جنوب فقط ظهر گرم میشه

برام مهم نیس شناسایی بشم چیزی واسه پنهان کردن ندارم👻
ی ظرف در دار هم ببر ک برا بچه هات از رستوران غذاشونو برداری چون شاید نخورن اون تایم بعد گرسنه بشن&nb ...

وایی چه نکته ی خوبیو گفتین . 

مرسییییییییییییییی 

همینا رو میخوامم دقیقن .

بازم ممنون وقت میزاری عزیزم . 

ممنون زیادددددد لپتاپ و کایل ای یو ایکس چرا ؟  نایلون اشاره ی خیلییییییی خوبی بود . نمیدو ...

اگه اهل فیلم دیدن باشی خیلی نیاز میشه واقعا مخصوصا تو مسیر قشنگم اینجوری حوصلتم سر نمیره

راستش اطلاع ندارم ای کاش از تور لیدر تون بپرسید 

ممنون عزیزم . انشالله بهتون خیلی خوش بگذره . ما هم غربیم ، کرمانشاه ، خیلی دوره ولی واقعا دوس دارم ...

توی نت بزنید  ،فاصله رو ببینید . 

حقیقتن من چند ماهه دلم سفر میخواست به دوبی . 

خودم تنها یا همراه دوستم . 

جدن بااین اوضاع دلار جور نشد . 

و الان از عمق قلبم ، خوشحالم همراه بچه هام میخوام برم یه نقطه از سرزمین خودمو ببینم ، نمیگم دلم اون سفر خارج از مرز رو نمیخواد ، ولی این رو دارم دلی میرم . 

جز فانتزی هام . 

عینه همون رویامه .

فقط خدا کنه سخت نگذره . 

خدا کنه بهترین سفر و تجربه باشه برای آشنایی بچه هام با فرهنگ ایران . 

من دنبال خرید هم نیستم ، فقط دلم میخواد آداب و فرهنگ اون قسمتو ب بهترین شکل ببینیم و کیف کنیم و واقعیتا رو درک کنیم  ،نه چیزایی ناخوشایندی از اونجا شنیدم .

شما هم قلبن بخواهید ، حتمن جور میشه ، فکر نکنم مسافتی ، فرق زیادی بین مون باشه .

و امیدوارم یه روز اون سمت هم بیام . 

تا همدان و خرم آباد و خوزستان رفتم ولی کرمانشاه نه 

عزیزم.از ادب و نزاکتتون خیلی لذت بردم کاربریتونو نگاه کردم دیدم مال سال ۹۰ هست واقعا لذت میبرم از هم ...

عزیزممم شما محبت داری . قربونت مرسی . این ادب دو طرفه و با دوستانه. مسلمن از شما به من هم منتقل شده . شما هم کم سابقه نیستی عزیز