2737
2734
عنوان

شال و روسری از آنلاین شاپ خریدم

1142 بازدید | 17 پست

سلام 

من ده روز پیش از یه سایت که قبلا تو همیننی نی سایت معرفی کرده بودن دو تا شال سفارش دادم

اولا یک هفته طول کشید ارسال کنن

ثانیا بعد این همه تاخیر با پست عادی فرستادن درحالیکه هزینه پیشتاز رو گرفتن

امروز رفتم پست پیگیری کنم که چرا هنوز تو دفتر پستی تهران مونده و ارسال نمیشه !

جواب کارمند پست  : خانم این ارزون ترین و‌ کندترین پست ما بوده و هنوز تو دفتر پستی روستا مونده و حتی به دفتر پست شهر تهران هم ارسال نشده و حالا حالاها به دستت نمیرسه !

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

اینو گفتم که قبل خرید اینترنتی همه کامنت های پیج ایستای اون آنلاین شاپ رو چک کنین

اگه کد رهگیری میذارن بصورت رندوم دو سه تا رو انتخاب و‌ رهگیری کنین تا متوجه بشین آیا طبق گفته هاشون ارسال سریع دارن واقعا ؟! یا با پست عادی می فرستن

که مثل من شب عیدی دستتون تو حنا نمونه 😞😞

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از پیج  asemanscarf.com  خرید کردم

آسمان اسکارف

اسم بردم که همه بشناسن و گول تبلیغات و قیمت های پایین پیجشون رو نخورن . این همه بی مسئولیتی از سایتی که این همه مشتری داره بعیده !

Free Glitter Graphics

2728

یعنی پیج مال روستا بوده؟  

خب شما باید از پیج معتبر خرید کنید من تا حالا سه چهارتا شال از اینستا سفارش دادم با بسته بندی شیک مثل کادوی تولد و با پست پیشتاز دو سه روزه به دستم رسیده

یعنی این سایته از روستا ارسال میکنه روسری رو؟ عزیزم شما که تهرانی مگه روسری فروشی قحط بود از یه روس ...

من اصفهانم

ظاهرا از روستا اطراف تهران ارسال می کنن

هنوز تو دفتر پستی روستایی مونده

Free Glitter Graphics

2740
یعنی پیج مال روستا بوده؟     خب شما باید از پیج معتبر خرید کنید من تا حالا سه چهارتا شال ...

من خیلی از خریدهام حتی مانتو و لباس و روسری و کفش رو تو این دو سه سال آنلاین می خریدم و نهایتا یک هفته ای به دستم میرسید

این سایت آسمان رو هم اسمش رو زیاد شنیده بودم هم دیدم کدرهگیری زیاد میذاره هر روزه . فکر کردم معتبره و مثل پیج های دیگه ارسال سریع دارن ! بعد که کامنت های اینستا رو دیدم فهمیدم ناراضی مثل من زیاد داره

Free Glitter Graphics

من خیلی از خریدهام حتی مانتو و لباس و روسری و کفش رو تو این دو سه سال آنلاین می خریدم و نهایتا یک هف ...

مرسی که به ما هم معرفیش کردی منم فالوش کرده بودم ولی ازش تا حالا چیزی نخریده بودم.

میشه لطفا پیج هاشون رو به ما هم معرفی کنید!🥲

من قبلا از اسکارف بانو شاپ و یه پیج دیگه که اسمش خاطرم نیست خرید داشتم .فردای ثبت سفارش واسم ارسال کردن . اونم پیشتاز نه پست عادی

اسم دقیق هر دو تا پیج رو واستون میذارم

Free Glitter Graphics

من قبلا از اسکارف بانو شاپ و یه پیج دیگه که اسمش خاطرم نیست خرید داشتم .فردای ثبت سفارش واسم ارسال ک ...

منم از یه پیج میخرم که قیمت هاش از همه ی پیج ها کمتره،با سود کمتر میفروشه و خیلی منصفه

والا الان روسری میبینم ۳.۲ میلیون🫣دیگه روسری هم نمیشه خرید

میشه لطفا پیج هاشون رو به ما هم معرفی کنید!🥲

https://instagram.com/scarf_shop_bano_?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://instagram.com/miss.famous.scarf?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Free Glitter Graphics

نگفت کی میارن؟ یعنی میفته بعد عید؟ چقدرر بی فکرن

از پست پرسیدم گفت حداقل تا یک هفته دیگه باید صبر کنی . حدودا ده روز طول می کشه . الانم که نزدیک عیده ممکنه بیشتر طول بکشه

Free Glitter Graphics

2706