2737
2734

سلام دوستان . من ۳ تا بچه دارم هر ۳ دختر بعد ما حدود ۳ ماهه جابه جا شدیم خونمون دو طبقه هست پایین یک اتاق خواب و بالا دو تا هست موقع خوابیدن که میشه همه میریم بالا می خوابیم چون اتاق خواب پایین یکی هست دوتا دخترا تو یه اتاق سومی هم هنوز کوچیک پیش خودم یه مشکلی هست من تو ۳ ماه از پا درد نابوده خودمم واریس دارم سخته سرویس طبقه بالا نزدیک به پشت بوم هست داخل خونه هست من شبی دوبار حداقل میرم این یه مورد سختی مورد دوم نمیتونم بالا زود بیدار شم چون بچه ها معمولا دیر بیدار میشن و وقتی من زودتر میرم پایین اگه دختر کوچیک بیدار بشه یهو واسه شیر نمیفهمم مجبورم بمونم پیشش  میخوام دخترا بزرگم رو یجوری عادت بدم بالا بخوابن ما پایین ولی نمیدونم چجوری چون همینجوری هم نو اتاق خودشون بزور میخوابن میگن ما می ترسیم راهکاری دارید ؟ چکار کنم بخوابن 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤

چراغ خواب اینا اتاقشون نداره؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا داره همیشه روشنه

چند سالشونه؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2731

حالا این بالا اتاقا نزدیکه بازم میگن می ترسیم هرشب خواهش و التماس که بزار اتاق شما بخوابیم یهو اینطوری شدن حدود یکساله قبلا خودشون میخوابیدن 

به نظرم بهتره اول علت ترسشون و پیدا کنین،بعضی وقتا حرفای بزرگترا ناخواسته ترسهای کاذب برای بچه ها درست می کنه،مثلا ترس از زلزله ای ،ارواح یا چیزای تخیلی دیگه

به نظرم بهتره اول علت ترسشون و پیدا کنین،بعضی وقتا حرفای بزرگترا ناخواسته ترسهای کاذب برای بچه ها در ...

درسته ترسیدن البته دختر بزرگم اول شروع کرد نمیدونم کی درمورد جن بهش حرف زده بود بعدش اونم به خواهرش منتقل کرد هرچی صحبت کردم در موردش بی فایده هست توضیح میدم که دروغه و این حرفها ولی قبول نمیکنه 

2740